Чикаго – місто вітрів…

68051929            63091190           43470288

Чикаго — головне місто центрального заходу США! Одне з найбільш привабливих для туристів міст Сполучених Штатів.  Воно являється  багатонаціональним містом, адже тут офіційно зареєстровано більше 50 різних національностей та етнічних груп. Милуватися всіма ізюминками цього міста найзручніше здійснюючи прогулянку на кораблі. Кожен турист залишиться зачарованим такою екскурсією. Після приземлення в Чикаго найкраще користуватися наземним метро, вже через кілька хвилин Вам відкриються неймовірні безкраї горизонти мегаполіса – озеро Мічіган, панорама з хмарочосів, безліч парків!

Найвища будівля в США і третя за висотою у світі – Сірс-Тауер, зведена у 1973  році, висотою 442 м. Останній поверх вежі губиться між хмарами, але цікавинка прихована ще на 103 поверсі. Саме тут розміщений скляний, повністю прозорий балкон! Всього за 15 доларів можна піднятися на вежу і відчути себе наче під самими небесами, а під ногами- мегаполіс, крихітні машини та люди наче мурахи!

Для того, щоб відвідати Чикаго Вам необхідно відкрити візу в США. Туристична віза в США відкривається на 10 років з правом перебування в Америці 6 місяців.

sears_tower

 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить коментар. Размещение ссылок запрещено.
источник: https://torrentg.org/ игры скачать через торрент

Залишити коментар