GREEN CARD USA

Завчасно реєструєшся – менше платиш.!                                                    visaconsultationlviv@gmail.com

Green Card (зелена карта)– це документ, який дозволяє легально перебувати і працювати в США. Отримавши Грінкард , ви отримуєте права постійного жителя Сполучених штатів (United States Permanent Resident Card). Це означає, що через 5 років ви зможете подавати заяву на отримання громадянства. Сама посвідка – ідентифікаційний номер –  вже дає вам право на перебування, офіційне працевлаштування, навчання, необмежений в’їзд та виїзд як в США так і в інші країни, а також на користування різними соціальними програмами і допомогою. Для країн колишнього СНД грін карта стає найпростішою можливістю легкої імміграції до Сполучених Штатів Америки за короткий час!

скачанные файлы (13)      greencard

Існує кілька способів отримати Грінкард –  заключивши договір на співпрацю з американським роботодавцем, через одруження з громадянином США, та вигравши лотерею!   Найпростішим і найнадійнішим способом є перемога в лотереї Грінкард.  

Як виграти грін карту? – Щороку уряд Сполучених Штатів Америки дає квоту на 100 000 виграшних заявок. Реєстрація на грін карту  проводиться в жовтні – листопаді. Іміграційні візи отримають перші 50 000 переможців. Тож після перемоги треба відразу поспішити зібрати всі необхідні документи і записуватися на співбесіду в консульство.

Памятайте, що правдива реєстрація відбувається лише один раз на рік у жовтні – листопаді, а результати можна перевірити лише у травні! Кожен, хто володіє англійською мовою, може заповнити грін карту самостійно. Заповнити анкету не важко, треба запастися базовою інформацією та фото (Вам потрібне фото у електронному варіанті).   Перевірити свою заявку можна у травні!

Зауважте, кожна людина має право подавати заявку (реєстрація грін карта) лише один раз на рік (тобто виступати у ролі головного заявника)!  Чоловік і дружина, мають право кожен виступити у ролі головного заявника! Головний заявник вказує у своїй анкеті дружину/чоловіка та всіх своїх дітей віком до 21 р. Особи віком від 18 років можуть самостійно виступати у ролі головного заявника.

Ми пропонуємо свої послуги для клієнтів які не можуть або не мають часу самостійно реєструватися.  Тож якщо Ви не знаєте як заповнити грін карту самостійно, звертайтеся до нас!

Ви ще не знаєте як виграти зелену карту? – Не зволікайте, приходьте до нас, реєструйтеся і вигравайте!

ПЛАТНА РЕЄСТРАЦІЯ – Заявнику надається реєстраційний код після реєстрації.  Заявник надсилає анкету та забов’язується сплатити зазначену суму в зазначений термін.

Присилайте свої заявки:                                                                                  з 03 жовтня  до 6 листопада- 300 грн – 1 особа  

(+50% за кожного члена сім’ї вписаного у заявці). Тобто якщо у вас є дружина і двоєдітей то це 300+ 150 +150 +150 =750 грн

БЕЗКОШТОВНА РЕЄСТРАЦІЯ – Заявник надсилає анкету для реєстраціїї безкоштовно, а у разі виграшу  сплачує за усі надані послуги по оформленні імміграційної візи в комплексі лише по факту їх отримання.

 

ВИМОГИ ДО ЗАЯВНИКА:

Вимоги для учасників (стосується головного заявника – той, хто подає заявку):

 • наявність закінченої повної середньої шкільної освіти (11 класів або еквівалент), у разі неповної освіти необхідно мати 2 роки досвіду по спеціальності за останні 5 років
 • потрібно вказувати усіх своїх дітей (від попередніх шлюбів, усиновлених)
 • потрібно прикріпити фотографії для кожного члена сім’ї якого вказуєте у своїй анкеті, навіть для немовлят!

ВИМОГИ ДО ФОТО:

Технічні вимоги: 

 • 5см х5см,
 •  Формат файла: JPEG,
 • Максимальний размір файла: 240 КБ (кілобайт),
 • Розширення: 300 dpі.
 • Розмір фото: 600 на 600 пикселів. 

Положення голови:

 • обличчям дивіться прямо в камеру;
 • голова на фото не може бути нахилена вперед, назад чи в сторону;
 • размір голови (відстань від макушки голови включно з волоссям до нижньої частини підборіддя) мають займати від 50 до 69 відсотків від висоти знімку.

  Фон:

  • людина на фото має бути на однотонному світлому фоні;
  • темні и неоднородні фото,  недопустимі.

  Фокус (різкість):

  • обличчя має бути у фокусі, різкість має бути відрегульована

  Надання фотографії з глибиною кольору в 24 біта:

  • Кольорове фото може бути загружене безпосередньо з цифрової камери, або зіскановане на компютері – сканером. Якщо ви використовуєте сканер, в настройках сканера встановіть глибину кольору в 24 біт. (True Color or 24-bit color mode)

 

 

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ ТА ЗАВАНТАЖТЕ ФОТО

фото потрібно від усіх членів  сім’ї яких ви вписали до своєї анкети

Платна заявка

Безкоштовна заявка

Примітка: ми не зможемо Вас зареєструвати, якщо Ваше фото не відповідатиме вищевказаним вимогам! Найпростіше – зробити таке фото у фотоательє.

РЕЄСТРАЦІЯ на DV Lottery 2020 уже розпочалася 03.10.2018 і триватиме до 6.11.2018.    Перевірка результатів – після 07.05.2019.