Visa for Innovator

Англійська віза для інноваторів

Віза Tier 1 Entrepreneur закрита для нових заявників з 29 березня 2019 року. Його замінила нова категорія віз. Якщо ви зараз перебуваєте на Tier 1 Entrepreneur, ви все ще можете подати заявку на продовження цього терміну до 5 квітня 2023 року, а заявки на Indefinite Leave to Remain по цьому маршруті можна подати до 5 квітня 2025 року.

Ви можете перейти на візу Innovator, якщо ваша остання віза:

  • Start-up migrant
  • Tier 1 (Graduate Entrepreneur) migrant
  • Tier 1 (Entrepreneur) migrant
  • Tier 2 migrant

Щоб подати заявку на отримання візи для Innovator вперше, ви повинні мати принаймні 18 років та:

  • Бізнес-ідея. Ви повинні довести, що ця ідея нова, інноваційна, має потенціал для зростання та процвітання. Вона також повинна підтримуватися затверджуючим органом (endorsement body)
  • Інвестиція в розмірі 50 000 фунтів стерлінгів
  • Достатньо грошей на заощадженняx, щоб утримувати себе.
  • Навички англійської мови на рівні B2, що можна довести, склавши тест або отримавши еквівалент ступеня бакалавра або магістра у Великобританії
  • Тест на туберкульоз

Плата за подання заявки на візу інноватора з-за кордону (наприклад з України) становить 1021 фунтів стерлінгів, а якщо ви продовжуєте цю візу у Великобританії або переключаєтеся з іншого типу перебуваючи в Британії, вона становить 1 277 фунтів стерлінгів. Крім того, ви повинні сплатити страхування –  400 фунтів стерлінгів в рік, на весь період майбутньої візи. Такі ж збори застосовуються до членів вашої сім’ї, які вас супроводжують.

Поки ви перебуваєте у Великобританії за цією візою, ви можете створити свій бізнес або навіть ряд підприємств, а також можете працювати для свого бізнесу як директор або як самозайнятий  (self-employed) член товариства. Вам не дозволяється виконувати будь-яку роботу за межами вашого бізнесу (-ів), і ви не можете вимагати державних коштів.

Найдовше ви  можете отримати візу  на 3 роки, після чого але можете подати заявку на продовження ще на 3 роки. Після 5 років перебування на цих візах, ви маєте право подавати на дозвіл  постійне проживання (Indefinite leave to remain)

 

Отримайте консультацію: visaconsultationlviv@gmail.com

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар