Канада дає візи на 10 років!

Віза в Канаду на 10 років!

wsmallcanada3

Цього року ми вже маємо приклади наших клієнтів, які отримали візу в Канаду на 10 років!

Багато українців мають в Канаді близьких родичів та друзів.  Дехто відвідує Канаду по – бізнесу чи навчанні. Останніми роками Канада відкривалася для українців на 6 місяців. Цього року вже є приклади, коли не лише для бізнес візитів, а й для гостьових чи туристичних відвідин Канадські консули відкривають візу на 10 років!

Консульство Канади зазвичай ретельно перевіряє всі довідки та вказану вами інформацію. Тож при подачі документів на візу радимо вказувати правдиві дані. Та хочемо зауважити, що при правильному підході і роз’ясненні Вашої medicinesfinder ситуації, Ви можете отримати візу навіть з незначними доходами та без банківських довідок! Головне – правильний підхід до кожної індивідуальної ситуації.

Пам’ятайте, правильно підібрані документи на візу в Канаду та правильно заповнена анкета значно підвищують шанси! 

Більше інформації – Канада віза

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

4 коментарів до запису “Канада дає візи на 10 років!”

  1. Анна сказав:

    Дуже вдячна за допомогу у відкритті візи. Все дуже прозоро, сподобалось ставлення і відкритість. Надали повну інформацію, допомогли , підтримали. Дуже ввічливе ставлення до клієнта і індивідуальний підхід. Сподобалось бажання допомогти у будь якому випадку рішення консула. Ціна послуги повністю виправдана і ні разу не пожаліла що звернулась , бо це наче тягар з плеч зійшов коли розумієш, що є люди яким можна довірити пошук всієї інформації, на який би пішов не один день, а то і тиждень… )))

  2. Марта сказав:

    Щиро дякую за професійний підхід і оперативну роботу.Христина, хороший спеціаліст і знає справу, яку робить. Перша консультація відбулась телефоном, але не зважаючи на це, мені чітко відповіли на всі запитання щодо відкриття візи і подальших дій. Далі, в продовж підготовки документів дуже правильно організована робота з клієнтом. Лише 2 зустрічі і документи були готові. Не знаю як працюють інші , але результат того, як працює Христина – віза в Канаду на 4 роки. Приємно що є люди, які вміють гарно і результативно виконувати свою роботу. Вже не один раз рекомендувала і буду продовжувати це роботи. Успіхів Вам!!!!!

  3. Ми повідомляємо тільки тих хто виграв, процес перевірки триватиме кілька тижнів через велику кількість зареєстрованих.