Канада дає візи на 10 років!

Віза в Канаду на 10 років!

wsmallcanada3

Цього року ми вже маємо приклади наших клієнтів, які отримали візу в Канаду на 10 років!

Багато українців мають в Канаді близьких родичів та друзів.  Дехто відвідує Канаду по – бізнесу чи навчанні. Останніми роками Канада відкривалася для українців на 6 місяців. Цього року вже є приклади, коли не лише для бізнес візитів, а й для гостьових чи туристичних відвідин Канадські консули відкривають візу на 10 років!

Консульство Канади зазвичай ретельно перевіряє всі довідки та вказану вами інформацію. Тож при подачі документів на візу радимо вказувати правдиві дані. Та хочемо зауважити, що при правильному підході і роз’ясненні Вашої medicinesfinder ситуації, Ви можете отримати візу навіть з незначними доходами та без банківських довідок! Головне – правильний підхід до кожної індивідуальної ситуації.

Пам’ятайте, правильно підібрані документи на візу в Канаду та правильно заповнена анкета значно підвищують шанси! 

Більше інформації – Канада віза

 

Кленовий сироп

Кленовий сироп — солодкий сироп виготовлений із соку цукрового або червоного клена – національний напій канадців. Його часто додають до блінчиків чи до вафлів.  Кленовий сироп використовують у приготуванні багатьох блюд канадської кухні, особливо до випічки та десертів, його навіть додають до кукурудзяного хліба!  Левова частина кленового сиропу виготовляється, звичайно, в Канаді. Кленовий сироп і цукровий клен – національні символи Канади. А кленовий листок – національна емблема Канади.

198793_original             images (1)          images