Курси англійської мови в США

                                   images (5)

Ще зовсім недавно мовні школи США були недоступними для українців та й взагалі для громадян Східної Європи та Азії. В наш час – час всесвітньої глобалізації і активного розвитку міжнародних зв’язків, курси англійської мови стають доступнішими для нас. Потрібне лише  бажання та віза в США, а можливостей для вивчення англійської мови є безліч!
Навчання в будь-якій мовній школі США  дає Вам можливість вдосконалення знань англійської   з американськими викладачами, проживання в найбільших мегаполісах світу, практичні навики використання мови і можливість набути професійних навиків спілкування. Це нові знайомства, нові друзі  з різних куточків світу! Це  безцінний життєвий досвід та нові перспективи для Вашої кар’єри!

Місія Bell Language School полягає в забезпеченні інтенсивного вивчення англійської, що дозволяє підготувати студента до щоденного життя  в США, створює  додаткові можливості для особистого росту, та підготувати студента до  навчання  в американських коледжах та університетах. Школа забезпечує висококваліфікований і мотивований персонал, сучасні методи навчання, найновіші матеріали та ефективні інструкції для досягнення максимального результату.

Щоб дізнатися більше про курси англійської мови в Нью-Йорку – http://bellschool.org/

Для того щоб отримати можливість навчатися на курсах необхідно оплатити бажаний курс та подати документи на відкриття студентської або туристичної візи в США. Ваше майбутнє у ваших руках!

images (2)          images (6)

 

 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить коментар. Размещение ссылок запрещено.

Залишити коментар