Містичний Стоунхендж

Щоб відвідати Стоунхендж Вам необхідна віза до Великобританії…                                                   Ми з радістю medicinesfinder.com допоможемо Вам здійснити Вашу мрію!

 02

Стоунхендж — величезна кам’яна загадка в самому центрі Європи. Сьогодні ми знаємо дуже мало про його виникнення, історію і призначення, але навіть цієї інформації вистачає, щоб зрозуміти: звичайні люди ніяк не могли розрахувати і збудувати таку велетенську будівлю… Пропоную Вам дізнатись про дослідження цієї феноменальної споруди і про гіпотези, що висуваються різними вченими, стосовно віку Стоунхенджу і його призначення.

Стоунхендж — це кам’яна мегалітична споруда. Вона знаходиться на відстані 130 км на південний захід від Лондона. По кругу вздовж зовнішнього валу розташовані 56 маленьких поховальних “лунок Обрі”, названих так на честь Джона Обрі, котрий першим описав їх в XVII столітті. На північний схід від входу в кільце стояв величезний семиметровий П’яточний камінь. Під час будівництва Стоунхенджа була прокладена земляна алея між П’яточним каменем і входом. Були споруджені два кільця із 80 величезних кам’яних глиб блакитного кольору, котрі, ймовірно, доставлялись за 320 км з Південного Уельсу. На заключному етапі будівництва була виконана перестановка мегалітів. Блакитні камені замінили кільцевою колонадою із 30 трилітів, кожний із яких складався з двох вертикальних каменів і горизонтальної плити, що спиралась на них. Всередині кільця колись знаходились ще 5 окремо стоячих трилітів, що утворювали підкову.

Згідно з легендою до зведення мегаліту доклав руку сам Мерлін, котрий приніс камені з Південно-Західного Уельсу, що славиться скупченням священних джерел.

Походження велетенського П’яточного каменя пов’язано вже з іншою легендою. Кажуть, одного разу диявол побачив серед каменів монаха, який ховався. Перш ніж нещасний встиг сховатись, диявол запустив у нього величезним валуном, котрий придавив йому п’яту.

Однак вчені дотримуються іншої думки. Так, в епоху Відродження архітектор І. Джонс припустив, що Стоунхендж збудували древні римляни.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Коментарі закриті.

BTC QR Code Generator https://btcqrcode.online/ online