Пошук житла в Нью-Йорку

Ви вже отримали візу в США і купили квитки? – Час подумати про майбутнє місце перебування. Для прикладу розглянемо можливість оренди житла в популярному Нью-Йорку.

Будь- який пошук в Штатах починається з сайту – craigslist.org чи інших схожих ресурсів. Тут є широкий вибір по всіх штатах і конкретних регіонах та містах.

rent_nyc

Також напишу кілька слів, які Ви точно зустрінете коли почнете шукати житло:

Building – багатоквартирний будинок

Studio – квартира студія (кімната разом з кухнею)

One bedroom  – одна спальня+ кухня

Two bedroom – дві спальні + кухня

Landlord – власник, хазяїн

Security deposit – страховий депозит

03

 

Середня ціна на оренду житла в Нью-Йорку коливається від високих 2-3 тисяч в центральній частині міста за однокімнатну квартиру до 400- 500 доларів за кімнату у віддаленій частині:

–  One bedroom – 400 – 500$

–  Studio – 900 – 1000$

– One bedroom – 1100$

– Two bedroom – 1600 – 1800$

Якщо Ви вже вибрали Нью-Йорк, де найлегше знайти роботу, то треба звернути увагу на Нью-Джерсі, оскільки квартири тут значно дешевші, а до Манхетена рукою подати. Тож оптимальний варіант  і по ціні і по зручності добирання.

Знайти квартиру не важко, а от стати орендарем зовсім непросто. Лендлорди не хочуть впускати до себе неплатоспроможних  мешканців, тому вони вимагають від своїх майбутніх орендарів орендну та кредитну історію.  Хазяїни прагнуть переконатися, що Ви чесна людина і справно платили попереднім лендлордам. Також добре якщо є можливість показати свої доходи.

Але якщо Ви щойно приїхали, то знайти житло самостійно буде важкувато. Пошукайте в США знайомих, які проживають тут легально і можуть порекомендувати Вас як хороших людей. Також можна спробувати пошукати житло серед свояків в Брукліні, або ж знімати кімнатку у будинках на окраїні.

При розрахунку витрат на оренду, врахуйте, що в більшості випадків при укладенні договору з лендлордом треба заплатити відразу за перший місяць і таку ж суму страхового депозиту. Якщо ви користувалися послугами страхового агентства, то ще одну місячну плату треба віддати за їхні послуги.

 

 

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар