Віза в США: Чи потрібно прокатувати паспорт?

Кожен, хто збирається відкривати візу в США, візу в КАНАДУ чи ВЕЛИКОБРИТАНІЮ постає перед питанням: “Чи потрібно прокатувати паспорт?  Якщо так, то якими візами? А може просто прикрасити паспорт штампами в’їзду і виїзду? “.

Всі ми знаємо, що у консульстві Англії, США, Австралії, Канади  більше шансів матиме паспорт з кількома візами а ніж пустий. Адже у консула можуть виникнути підозри щодо Вашої поїздки. Особливо при туристичній поїздці дуже дивним виглядає той факт, що людина ніколи не відвідувала сусідніх  країн і відразу наважилася аж за океан або до Англії.

46670327.bjy806l07v.W665        embassy_interview

В цій статті експерти Visa Сonsultation Company висвітлять питання чистого паспорта, методи його “прокатки” і наслідки.

1. “Справжня прокатка“. Якщо віза в США чи Англію мариться Вам у снах, а у паспорті немає нічого і всі радять поставити кілька віз перед подачею на омріяну візу, то найперше треба розібратися з метою поїздки. Якщо мета поїздки – візит до родичів (гостьова віза), то не обов’язково відвідати півсвіту  для того щоб мати можливість з ними зустрітися. Якщо ціль – бізнес віза, чи робоча віза в США – теж можна пробувати з чистим паспортом. Адже ваш роботодавець не може організовувати вам практику в кількох країнах перед роботою в Америці, те саме стосується справ по бізнесу, партнерських зустрічах, конференціях і навчанні.

А от туристична віза в США – питання делікатне! Напевне консул запитає “Чому відразу Америка?”, “В яких країнах Ви бували?”, “Чи подорожуєте з сім’єю?” – часто питають одружених людей, які подаються самі. (Американцям важко зрозуміти як одружений чоловік може їхати у відпустку без коханої дружини, тому одруженим парам радимо подаватися вдвох).  Тож тут візова історія не завадить!

Деякі компанії пропонують короткі туристичні поїздки, деякі вважають пріоритетними навіть кілька перетинів кордону з Польщею. На це слід зважати.Але все  треба робити з розумом!

Короткі тури допоможуть, якщо вони не є спонтанними. Наприклад за 2 місяці – три туристичні поїздки і четвертий похід до консульства США (а перед тим кількарічна пустота) до добра не приведуть. Інша справа, коли ви раз на півроку, чи раз у квартал – тобто періодично і стабільно їдете в тур.

bus-tours-00       Scho-vzyaty-v-tur-po-Evropi       news16186_view_2922237

Перетини кордону з Польщею на 1 день – теж не показник. Консули володіють інформацією про все, що відбувається в країні і добре знають за чим ми туди їздимо на 1 день))) Та все ж польський шенген може додати шансів, якщо Ви час від часу в’їжджаєте на територію Європи на вихідні або на довше.

Щоб захопити клієнта, агенства навіть стверджують, що наявні польської  робочої візи – не мають значення!  Абсурд! Наявність польської робочої візи (якщо Ви не можете надати довідку про постійне офіційне працевлаштування в Польщі) – лише показує консулам, що Ви не стабільні в Україні, а як працювали в Польщі то з Америки точно не повернетеся. Інша справа, коли є постійна робота закордоном і довідка з роботи. Тоді це  вплине позитивно.

Безвізові країни теж позитивно впливають на вашу історію. Як правило, вам не треба докладати зусиль щоб перетнути кордон безвізової держави і ваші документи ніхто не перевіряє – це не ніби не дуже добре, але з іншої сторони – такі поїздки свідчитимуть про соціальний статус і платоспроможність.

835780_original        visa_v_egipet_dlya_grazhdan_rossii         DSCF3067

2. “Липова прокатка” – чорні методи візової історії. Зростає попит на проставлення віз і в’їздів – виїздів у паспорті – зростає і пропозиція. Дехто користується і такими методами, адже вважають що так дешевше і швидше.

Але і тут є підводні камені. Справа в тому, що такий ніби то проїжджений паспорт може, як то кажуть в народі, “боком вилізти”. Коли Вам ставлять липові штампи перетину якоїсь країни, і  ви подаєте на візу в США – то, здається нічого підозрілого, швидше за все, цього ніхто не помітить.  Та коли, людина перетинає кордон країни, наприклад Польщі, чи  приземляється літаком в Іспанії вперше, а в паспорті вже є штамп цієї країни, то прикордонна служба за 2 хв. помітить дивне не співпадіння позначок у вашому паспорті і запису в їх базі даних. Це призводить до ануляції діючої візи та депортації.

89_tn

3. Чистий паспорт.

Добре думайте перед тим як ставити липові штампи, може Вам взагалі нічого не потрібно робити. В такому випадку – з чистим паспортом – краще звернути більше уваги на супровідні документи, на причину поїздки, попрацювати над факторами, які покажуть вашу стабільність та укоріненість в Україні. Пам’ятайте, правда завжди краще!

Visa Сonsultation Company радить бути розсудливими при виборі методу отримання візової історії. Адже Ви  вкладаєте в цю справу і гроші і час. Ми пропонуємо кваліфіковану допомогу в оформленні візи в США, візи в Англію та Канаду. Отримайте БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ від наших спеціалістів 099 7845 401, 068 0786 981!

 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить коментар. Размещение ссылок запрещено.

2 коментарів до запису “Віза в США: Чи потрібно прокатувати паспорт?”

  1. Чеснович Сергій сказав:

    Хочу скасувати заявку. так як подав на грін карту ще двох сайтах. а подавати на розіграш можна лише раз

источник: https://bigpicture.ru/?p=1275297 torrent4you.org

Залишити коментар