Тимчасова робоча віза до Великобританії -Tier 5

Робоча віза в Англію цікавить багатьох українців.  Багато спеціалістів мріють знайти себе саме в забезпеченій країні зі стабільною економікою. Насправді ж англійська робоча віза радше рідкість. Робочу візу в Англію можна отримати, якщо ви належите до певних категорій працівників. Ось перелік основник категорій тимчасової робочої візи в Англію:

Tier 5- Temporary worker (тимчасовий працівник) складається з 5 підкатегорій:

1. (Creative and Sporting) – для працівників творчої сфери, для спортсменів.

2. (Charity Workers) – для працівників благодійних організацій, які збираються працювати на громадських засадах, тобто працюватимуть добровільно і безкоштовно.

3. (Religious Workers) – для релігійних працівників;

4. (Government Authorised Exchange) – для працівників які затверджені державними програмами.;

5. (International Agreement) – для працівників, які працюють за договором.

До людей, які працюють за договором відносяться працівники, які заключають контракти з компаніями, що знаходся у Великобританії. Це можуть бути працівники естради, цирку, представники модельного бізнесу, спортсмени. Такий заявник має отримати від свого роботодавця спонсорський сертифікат – Сertificate of Sponsorship (COS). 

Для того щоб отримати один з вище перерахованих підтипів візи в Англію, аплікант має набрати 40 балів.

10 балів – нараховується за достатню кількість коштів для майбутньої поїздки.

30 балів – за наявність самого запрошення від роботодавця.

Також, бувають випадки коли спонсор – роботодавець бере на себе фінансові витрати працівника, у такому випадку всі 40 балів нараховуються за наявність такого забовязання.

Цікаво, що при необхідності поїхати попрацювати за контрактом на кілька тижнів, все одно можна відкрити Tier 5 на цілий рік.

Усі апліканти після отримання такого типу візи в Англію забовязані зареєструватися у поліції на протязі перших тижнів.

Памятайте, для того щоб отримати позитивний результат – отримати візу, краще відразу звернутися до спеціалістів. Ми допоможемо Вам вибрати правильну категорію візи в Англію, підібрати необхідні документи, правильно їх впорядкувати, виконати професійний переклад, а головне – правильно заповнити анкету та здійснити запис на подачу документів.

віза_в_англію_робоча

Вы можете пропустить чтение записи и оставить коментар. Размещение ссылок запрещено.

2 коментарів до запису “Тимчасова робоча віза до Великобританії -Tier 5”

  1. Марія сказав:

    Доброго дня. Що потрібно, щоб працювати в Великобританії на фермі ЛЕГАЛЬНО? Маю там знайомих. 2 роки їздила по візі Tier 5. Чи можете допомогти?

  2. Добрий день!

    Марія, потрібно, щоб власники ферми мало право на працевлаштування осіб з третіх країн і якщо в них це є, то вони можуть видати вам запрошення для роботи. Tier 5 допоможе, адже буде свідчення того, що ви не порушували візового режиму. Тут треба детальніше розглядати Вашу ситуацію. Залиште свій е-мейл, або зателефонуйте до нас для детальнішої консультації.

go to btc qr codes https://btcqr.codes/ Generator online

Залишити коментар