Віза в США: Чи потрібно прокатувати паспорт?

Кожен, хто збирається відкривати візу в США, візу в КАНАДУ чи ВЕЛИКОБРИТАНІЮ постає перед питанням: “Чи потрібно прокатувати паспорт?  Якщо так, то якими візами? А може просто прикрасити паспорт штампами в’їзду і виїзду? “.

Всі ми знаємо, що у консульстві Англії, США, Австралії, Канади  більше шансів матиме паспорт з кількома візами а ніж пустий. Адже у консула можуть виникнути підозри щодо Вашої поїздки. Особливо при туристичній поїздці дуже дивним виглядає той факт, що людина ніколи не відвідувала сусідніх  країн і відразу наважилася аж за океан або до Англії.

46670327.bjy806l07v.W665        embassy_interview

В цій статті експерти Visa Сonsultation Company висвітлять питання чистого паспорта, методи його “прокатки” і наслідки.

1. “Справжня прокатка“. Якщо віза в США чи Англію мариться Вам у снах, а у паспорті немає нічого і всі радять поставити кілька віз перед подачею на омріяну візу, то найперше треба розібратися з метою поїздки. Якщо мета поїздки – візит до родичів (гостьова віза), то не обов’язково відвідати півсвіту  для того щоб мати можливість з ними зустрітися. Якщо ціль – бізнес віза, чи робоча віза в США – теж можна пробувати з чистим паспортом. Адже ваш роботодавець не може організовувати вам практику в кількох країнах перед роботою в Америці, те саме стосується справ по бізнесу, партнерських зустрічах, конференціях і навчанні.

А от туристична віза в США – питання делікатне! Напевне консул запитає “Чому відразу Америка?”, “В яких країнах Ви бували?”, “Чи подорожуєте з сім’єю?” – часто питають одружених людей, які подаються самі. (Американцям важко зрозуміти як одружений чоловік може їхати у відпустку без коханої дружини, тому одруженим парам радимо подаватися вдвох).  Тож тут візова історія не завадить!

Деякі компанії пропонують короткі туристичні поїздки, деякі вважають пріоритетними навіть кілька перетинів кордону з Польщею. На це слід зважати.Але все  треба робити з розумом!

Короткі тури допоможуть, якщо вони не є спонтанними. Наприклад за 2 місяці – три туристичні поїздки і четвертий похід до консульства США (а перед тим кількарічна пустота) до добра не приведуть. Інша справа, коли ви раз на півроку, чи раз у квартал – тобто періодично і стабільно їдете в тур.

bus-tours-00       Scho-vzyaty-v-tur-po-Evropi       news16186_view_2922237

Перетини кордону з Польщею на 1 день – теж не показник. Консули володіють інформацією про все, що відбувається в країні і добре знають за чим ми туди їздимо на 1 день))) Та все ж польський шенген може додати шансів, якщо Ви час від часу в’їжджаєте на територію Європи на вихідні або на довше.

Щоб захопити клієнта, агенства навіть стверджують, що наявні польської  робочої візи – не мають значення!  Абсурд! Наявність польської робочої візи (якщо Ви не можете надати довідку про постійне офіційне працевлаштування в Польщі) – лише показує консулам, що Ви не стабільні в Україні, а як працювали в Польщі то з Америки точно не повернетеся. Інша справа, коли є постійна робота закордоном і довідка з роботи. Тоді це  вплине позитивно.

Безвізові країни теж позитивно впливають на вашу історію. Як правило, вам не треба докладати зусиль щоб перетнути кордон безвізової держави і ваші документи ніхто не перевіряє – це не ніби не дуже добре, але з іншої сторони – такі поїздки свідчитимуть про соціальний статус і платоспроможність.

835780_original        visa_v_egipet_dlya_grazhdan_rossii         DSCF3067

2. “Липова прокатка” – чорні методи візової історії. Зростає попит на проставлення віз і в’їздів – виїздів у паспорті – зростає і пропозиція. Дехто користується і такими методами, адже вважають що так дешевше і швидше.

Але і тут є підводні камені. Справа в тому, що такий ніби то проїжджений паспорт може, як то кажуть в народі, “боком вилізти”. Коли Вам ставлять липові штампи перетину якоїсь країни, і  ви подаєте на візу в США – то, здається нічого підозрілого, швидше за все, цього ніхто не помітить.  Та коли, людина перетинає кордон країни, наприклад Польщі, чи  приземляється літаком в Іспанії вперше, а в паспорті вже є штамп цієї країни, то прикордонна служба за 2 хв. помітить дивне не співпадіння позначок у вашому паспорті і запису в їх базі даних. Це призводить до ануляції діючої візи та депортації.

89_tn

3. Чистий паспорт.

Добре думайте перед тим як ставити липові штампи, може Вам взагалі нічого не потрібно робити. В такому випадку – з чистим паспортом – краще звернути більше уваги на супровідні документи, на причину поїздки, попрацювати над факторами, які покажуть вашу стабільність та укоріненість в Україні. Пам’ятайте, правда завжди краще!

Visa Сonsultation Company радить бути розсудливими при виборі методу отримання візової історії. Адже Ви  вкладаєте в цю справу і гроші і час. Ми пропонуємо кваліфіковану допомогу в оформленні візи в США, візи в Англію та Канаду. Отримайте БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ від наших спеціалістів 099 7845 401, 068 0786 981!

 

Транспорт в Нью-Йорку

Перед тим як відвідати Нью-Йорк, ознайомтеся із транспортною системою.

Головними видами транспорту в Нью-Йорку є метро (subway) і автобус (bus).

Тут метро користуються навіть заможні люди, оскільки автомобілі застрягають в пробках (trafik), тож підземка є найшвидшим та найнадійнішим видом транспорту. 

images (2)         images (3)         images (4)

Проїзд в метро оплачується  карткою – MetroCard. Це як проїзний квиток, який можна придбати самостійно в автоматі, або ж у віконці  – assisstance.

mc

Оплатити можна готівкою або карткою. Ціна для проїзду однакова , так як і в Києві, ви платите за те що зайшли в метро, а не за відстань чи зону. При купівлі картки в деяких автоматах самообслуговування ви зможете вибрати російську мову.

4188759-ticket_machine_at_the_Staten_Island_Ferry_Terminal_New_York_City

Ціна на подорож в одну сторону  (оone way) коштує $2.75. Біля автоматів завжди вишиковуються черги, тому задля уникнення постійних черг придбайте собі кількаразовий квиток відразу, або проїзд на тиждень – 30 USD, на місяць – 112 USD. Це значно зекономить ваш час і гроші. Адже Ви зможете користуватися карткою безлімітно. Це важливо для новачків, яким для орієнтування в метро потрібен час. 

Слід зауважити, що підземка  в Нью-Йорку трохи заплутана. Тому, що по одній лінії слідують поїзди з різними маршрутами. Тож треба бути уважними. В голові першого вагону завжди вказано напрямок Downtown (нижня частина міста) або Uptown (верхня частина).

А ще розклад руху на вихідні трошки відрізняється від буденного. Деякі лінії в суботу та неділю просто не працюють.

Автобуси в Нью-Йорку.

Для проїзду автобусом треба підготувати собі дрібні  гроші, бо решту тут не дають. Дрібні гроші треба вкинути в автомат біля водія. Але автобуси не зупиняються на кожній зупинці, тож треба натиснути кнопку перед виходом. Тут також приймають MetroCard.

 

maxresdefault        gray line bus

Віза в США відкриє для Вас широкі можливості. Спеціалісти нашої компанії допоможуть Вам в цьому питанні.

Нью-Йорк, як добратися з аеропорту?

Якщо Ви плануєте поїздку до мегаполісу Нью-Йорк, Вам необхідно буде прокласти маршрут від аеропорту до міста і дізнатись про транспортну систему Нью-Йорка завчасно. Та перш за все подбайте про візи в США  для себе та своєї сім’ї. 

Як добратися із аеропорту Кеннеді (JFK) до міста?

NEW YORK - OCTOBER 22: The new JetBlue terminal is seen at John F. Kennedy International Airport on its first official day of operation October 22, 2008 the Queens borough of New York City. The $743 million building, known as Terminal 5 (T5), has 26 gates and will handle 500 daily departures and arrivals, close to doubling the airline's capacity at JFK. (Photo by Mario Tama/Getty Images)        NEW YORK - OCTOBER 22: The new JetBlue terminal is seen at John F. Kennedy International Airport on its first official day of operation October 22, 2008 the Queens borough of New York City. The $743 million building, known as Terminal 5 (T5),.has 26 gates and will handle 500 daily departures and arrivals, close to doubling the airline's capacity at JFK. At middle right is the distinctive 1962 TWA Terminal which is currently closed. (Photo by Mario Tama/Getty Images)      doug_letterman

Міжнародний аеропорт Джона Кеннеді (John F. Kennedy Intrenational Airport) знаходиться на  окраїні району Квінс (китайський район) і межує з Брукліном(російськомовний район). Він розташований за 19 км від Манхетена а також являється найбільшим в США.

  • Метро – міні-метро AirTrain  поєднує аеропрт з найближчими станціями метро. Ним можна добратися до станції метро Howard Beach/JFK Airport (гілка метро A), до станції Sutphin Blvd/Archer Av/JFK Airport (вона поєднує гілки E, J, Z і є вузловою), і Jamaica Station – приміська станція залізничної дороги Лонг-Айленду. Вартість проїзду в такому поїзді (AirTrain) складає 5 USD.

NEW YORK - JUNE 02: Passenger jets sit on the tarmac near the Airtran passenger rail at John F. Kennedy Airport (JFK) June 2, 2007 in New York City. Today authorities charged four men, Russell Defreitas, Abdul Kadir, Kareem Ibrahim and Abdel Nur, with allegedly plotting to attack JFK airport by blowing up its fuel supply pipeline. (Photo by Chris Hondros/Getty Images)

  Ним також можна безкоштовно пересуватися між терміналами аеропорту, це своєрідний шатл-бас (автобус, який перевозить пасажирів між терміналами аеропорту). Залізнична дорога  Лонг- Айленду (що на станції Jamaica Station) забезпечує сполучення з Квінсом, Брукліном та Манхетеном. Працює без вихідних всі 24 години на добу. Ціна залежить від дальності поїздки та години, в основному розраховуйте на 5-12 USD. Адже в Нью-Йорку Ви платите за проїзд більше стандартної ціни, коли подорожуєте в час пік.

  • Автобус – з терміналу  № 4 Ви доберетеся до метро або ж до залізничної дороги Лонг- Айленду  всього за 2,25 USD. З цього терміналу можна взяти маршрутки, що курсують по самому Нью-Йорку теж лише за 2,25 USD. Якщо Ви приземлилися в іншому терміналі,  то скористайтеся шатл-бас для безкоштовного доїзду до терміналу№ 4. Автобуси №Q6, Q8, Q9, Q20, Q24, Q25, Q30, Q31, Q34, Q40, Q41, Q43, Q44, Q54, Q56, Q60, Q65.

lga-public-transportation-d

  • Таксі – таксі можна взяти з будь якого терміналу. Знамениті жовті автомобілі довезуть Вас куди завгодно. Ціна 40-50 USD, добратися до Манхетена займе до 40 хвилин.                             jfk_taxi_new
  • Вертоліт – 150 USD ,за 10 хвилин Ви вже будете в центрі Манхетена. Це найдорожчий та водночас найшвидший спосіб, до тогож матимете змогу насолодитися незрівнянним виглядом на Манхетен з висоти пташиного польоту.

Детальніше про аеропор Кеннеді та добирання на сайті самого аеропорту. 

 

Як добратися із аеропорту Ньюарк до міста?

Міжнародний аеропорт Ньюарк (Newark Liberty International Airport) знаходиться в штаті Нью-Джерсі. По часу добирання з Ньюарку буде довшим.

  • Автобус – до Манхетена 15-25 дол.
  • AirTrain  – до залізничної станції Penn Station, що на Манхетені – 5,5 USD.
  • Таксі – 40 -85USD

newark-airpot-aerialjpg-00d8bf174b166756_large      images (1)       images

Більше на сайті аеропорту Ньюарк.

Сподіваюсь, що ця інформація стала корисною для всіх хто планує найближчим часом поїздку за океан. Пам’ятайте, для  того, щоб потрапити в Америку Вам потрібна віза в США. На сьогоднішній день для українців є доступною туристична віза в США, яку відкривають аж на 10 років!

 

 

 

Пошук житла в Нью-Йорку

Ви вже отримали візу в США і купили квитки? – Час подумати про майбутнє місце перебування. Для прикладу розглянемо можливість оренди житла в популярному Нью-Йорку.

Будь- який пошук в Штатах починається з сайту – craigslist.org чи інших схожих ресурсів. Тут є широкий вибір по всіх штатах і конкретних регіонах та містах.

rent_nyc

Також напишу кілька слів, які Ви точно зустрінете коли почнете шукати житло:

Building – багатоквартирний будинок

Studio – квартира студія (кімната разом з кухнею)

One bedroom  – одна спальня+ кухня

Two bedroom – дві спальні + кухня

Landlord – власник, хазяїн

Security deposit – страховий депозит

03

 

Середня ціна на оренду житла в Нью-Йорку коливається від високих 2-3 тисяч в центральній частині міста за однокімнатну квартиру до 400- 500 доларів за кімнату у віддаленій частині:

–  One bedroom – 400 – 500$

–  Studio – 900 – 1000$

– One bedroom – 1100$

– Two bedroom – 1600 – 1800$

Якщо Ви вже вибрали Нью-Йорк, де найлегше знайти роботу, то треба звернути увагу на Нью-Джерсі, оскільки квартири тут значно дешевші, а до Манхетена рукою подати. Тож оптимальний варіант  і по ціні і по зручності добирання.

Знайти квартиру не важко, а от стати орендарем зовсім непросто. Лендлорди не хочуть впускати до себе неплатоспроможних  мешканців, тому вони вимагають від своїх майбутніх орендарів орендну та кредитну історію.  Хазяїни прагнуть переконатися, що Ви чесна людина і справно платили попереднім лендлордам. Також добре якщо є можливість показати свої доходи.

Але якщо Ви щойно приїхали, то знайти житло самостійно буде важкувато. Пошукайте в США знайомих, які проживають тут легально і можуть порекомендувати Вас як хороших людей. Також можна спробувати пошукати житло серед свояків в Брукліні, або ж знімати кімнатку у будинках на окраїні.

При розрахунку витрат на оренду, врахуйте, що в більшості випадків при укладенні договору з лендлордом треба заплатити відразу за перший місяць і таку ж суму страхового депозиту. Якщо ви користувалися послугами страхового агентства, то ще одну місячну плату треба віддати за їхні послуги.

 

 

 

Чикаго – місто вітрів…

68051929            63091190           43470288

Чикаго — головне місто центрального заходу США! Одне з найбільш привабливих для туристів міст Сполучених Штатів.  Воно являється  багатонаціональним містом, адже тут офіційно зареєстровано більше 50 різних національностей та етнічних груп. Милуватися всіма ізюминками цього міста найзручніше здійснюючи прогулянку на кораблі. Кожен турист залишиться зачарованим такою екскурсією. Після приземлення в Чикаго найкраще користуватися наземним метро, вже через кілька хвилин Вам відкриються неймовірні безкраї горизонти мегаполіса – озеро Мічіган, панорама з хмарочосів, безліч парків!

Найвища будівля в США і третя за висотою у світі – Сірс-Тауер, зведена у 1973  році, висотою 442 м. Останній поверх вежі губиться між хмарами, але цікавинка прихована ще на 103 поверсі. Саме тут розміщений скляний, повністю прозорий балкон! Всього за 15 доларів можна піднятися на вежу і відчути себе наче під самими небесами, а під ногами- мегаполіс, крихітні машини та люди наче мурахи!

Для того, щоб відвідати Чикаго Вам необхідно відкрити візу в США. Туристична віза в США відкривається на 10 років з правом перебування в Америці 6 місяців.

sears_tower