Транспорт в Нью-Йорку

Перед тим як відвідати Нью-Йорк, ознайомтеся із транспортною системою.

Головними видами транспорту в Нью-Йорку є метро (subway) і автобус (bus).

Тут метро користуються навіть заможні люди, оскільки автомобілі застрягають в пробках (trafik), тож підземка є найшвидшим та найнадійнішим видом транспорту. 

images (2)         images (3)         images (4)

Проїзд в метро оплачується  карткою – MetroCard. Це як проїзний квиток, який можна придбати самостійно в автоматі, або ж у віконці  – assisstance.

mc

Оплатити можна готівкою або карткою. Ціна для проїзду однакова , так як і в Києві, ви платите за те що зайшли в метро, а не за відстань чи зону. При купівлі картки в деяких автоматах самообслуговування ви зможете вибрати російську мову.

4188759-ticket_machine_at_the_Staten_Island_Ferry_Terminal_New_York_City

Ціна на подорож в одну сторону  (оone way) коштує $2.75. Біля автоматів завжди вишиковуються черги, тому задля уникнення постійних черг придбайте собі кількаразовий квиток відразу, або проїзд на тиждень – 30 USD, на місяць – 112 USD. Це значно зекономить ваш час і гроші. Адже Ви зможете користуватися карткою безлімітно. Це важливо для новачків, яким для орієнтування в метро потрібен час. 

Слід зауважити, що підземка  в Нью-Йорку трохи заплутана. Тому, що по одній лінії слідують поїзди з різними маршрутами. Тож треба бути уважними. В голові першого вагону завжди вказано напрямок Downtown (нижня частина міста) або Uptown (верхня частина).

А ще розклад руху на вихідні трошки відрізняється від буденного. Деякі лінії в суботу та неділю просто не працюють.

Автобуси в Нью-Йорку.

Для проїзду автобусом треба підготувати собі дрібні  гроші, бо решту тут не дають. Дрібні гроші треба вкинути в автомат біля водія. Але автобуси не зупиняються на кожній зупинці, тож треба натиснути кнопку перед виходом. Тут також приймають MetroCard.

 

maxresdefault        gray line bus

Віза в США відкриє для Вас широкі можливості. Спеціалісти нашої компанії допоможуть Вам в цьому питанні.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить коментар. Размещение ссылок запрещено.

Залишити коментар