Цікаві факти про Лондон…

DSC04381                      DSC04615                    DSC04405

1. При вході у лондонське метро можна взяти безкоштовну ранішню газету, люди читають газети і просто залишають її на сидінні, щоб інші пасажири теж скористалися безкоштовною пресою і дізналися найсвіжіші новини.

2. Взимку англійці не носять надто теплих курток і чобіт – легка куртка і туфлі чи кросівки, чи навіть балетки в лютому – це нормально. Мабуть, це через те, що пішком люди рідко ходять, а користуються метро і автобусами, в яких завжди тепло.. В автобусах вмикають опалення навіть в червні.

3. У діловому районі Лондона багато  американських та японських банків.

4. Молоді люди одіваються стильно, не так як в інших країнах європи. Але їхній діловий костюм  часто доповнють рюкзак і кросівки. А дівчата майже не носять підборів…

5. Лондонці не поспішають до виходу завчасно, а лише після повної зупинки автобуса чи поїзда.

6. Автобуси не надто швидкі, зупиняються через кожні 500 – 1000 м, відправляються через кожні 4-10 хв. На зупинках  є інформативне табло, яке вказує через скільки хвилин прибуває автобус. Також існує система https://tfl.gov.uk/, яка допоможе розпланувати ваш маршрут і визначити затрачений на нього час.

7. Англійці живуть від Різдва до Різдва, все життя і суєта зосереджена навколо цього свята. Магазини ще влітку починають використовувати назву цього свята для всяких супер-пропозицій.

8. На всіх англійських грошах зображена королева, на монетах – теж.

9. Скрізь і все можна сплачувати карткою, кеш практично не потрібен. Самі англійці часто навіть не мають кеш, адже всі послуги і покупки оплачують картками. Навіть на проїзд не потрібно збирати дрібні гроші, як це робимо ми. Зручніше купити проїзний квиток у вигляді пластикової картки.

10. На вихідних багато станцій метро закриті, а на тих, що відкриті – велика тиснява. Тож свій маршрут треба перевіряти за допомогою системи https://tfl.gov.uk/.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

1 коментар до запису “Цікаві факти про Лондон…”

  1. Анна сказав:

    про мандрівку до Лондона є цікава стаття у №10 журналу “Експеримент”