Женева – Швейцарія

Женева – це місто в Швейцарії, орієнтоване на іноземців. Знаходиться воно за кілька кілометрів від кордону з Францією, вздовж чарівного Женевського озера дуже близько до Альп.

175948977_5       images (3)       images (4)

Щороку Женеву відвідують туристи, політики і науковці з усього світу.  Це місто, в якому життя є дуже комфортним але доволі дороге. Звичайному туристу доведеться добряче витратитися навіть якщо він приїде на один-два дні. Але навіть тут є доступне бюджетне житло, яке не дужe відрізняється у ціні від інших міст Швейцарії.     

geneva-switzerland        eGuide Travel2        images2

В місті є великий вибір ресторанів, де ви зможете обрати Швейцарську, Французьку, Тайську, Індуську, Корейську, Китайську чи Японську кухню. Тут є багато місць які варто відвідати, а їх розташування на берегах озера залишає незабутні враження.

Для того щоб відвідати Женеву, Вам достатньо відкрити будь яку шенген візу.

 

Швейцарські Альпи, що крім гір?

images (1)        lucerne-chapel-bridge       lucerne-lion-monument                                              Люцерн – вражаюче місто в самому серці Швейцарії! Люцерн – маленьке, компактне і симпатичне містечко з безліччю розваг. Воно знаходиться близько до аеропорту Цюріха, тож для туристів, які користуються авіаперельотами буде дуже зручно розпочати або закінчити тут свою подорож. Залізничний вокзал теж розташований у кількох кроках від чарівного старого центру міста. Це місто є ідеальним для туристів, які приїжджають до Швейцарії вперше.

Люцерн розташований там де починаються Альпи. З півночі й півдня місто оточене горами. Місто розташоване на берегах озера Люцерн. Прямо з центра міста Ви можете насолодитися поїздкою теплоходом, яка відкриє для Вас незабутній пейзаж.

Weggis-2    images (2)

Щоб потрапити до Швейцарії достатньо відкрити шенген візу і подорожувати досхочу!

Болгарія туристична

Відпочинок в Болгарії.

Одними з найкрасивіших природніх пам’яток Болгарії є Рильські озера – група льодовикових озер. Найкращий час для того щоб насолидитися красою цих гір – літо. Кожного року на це диво природи з’їжджаються подивитися тисячі туристів. Сім озер, кожне  маю свою назву, кожне по своєму чарівне  – розташовані високо в горах  і вирізняються надзвичайно чистими водами. А на початку літа можна спостерігати поєднання озер вкритих льодом з рясно квітучими горами.

озера 1-       озера 2       озера 3

Скелі Белоградчик – ще одна знахідка Болгарії! Ці піщані скелі дивної форми являються природнім феноменом віком у 200 млн. років. Під час повстань і війни у різні епохи ці скелі служили фортецею. Зараз це популярна туристична місцина.

453_attachment_305       rock1_big         Belogradchik

Созополь – старовинне містечко розташоване на прибережній лінії Чорного моря. З давніх-давен воно є улюбленим місцем відпочинку як для болгарських аристократів так і для іноземних туристів. Містечко, що розкинулося на скалах півострова в південній частині Бургаського заливу – популярний курорт відомий своїми піщаними пляжами, кам’яними і дерев’яними будинками 19 століття.

f_sozopol_1_f_1        sozopol_22         sozopol1_e91f5

Місто Пловдив – друге після Софії за величиною місто. Воно засноване ще 6 000 років назад тому й поєднало в собі різні архітектурні стилі з різних епох. Тут є усе – від стародавнього, ба, навіть античного амфітеатру до сучасних будівель.

photo_verybig_14494        античный-театр-в-Пловдиве2         sozopol_22

Найголовніша принада Болгарії – пляжний відпочинок. Болгарія славиться чистими водами, просторими пляжами та доступним відпочинком. Багато людей віддають перевагу сімейному відпочинку  – своєю машиною, знайомим маршрутом. Невід’ємна і найперша річ – Болгарська віза у Вашому паспорті. Віза в Болгарію на 90 днів у півріччі дасть Вам можливість вирушати у подорож  тоді, коли зручно Вам!

море4        море         море - 2