Віза в США – з чого починати?

Хто з нас не мріяв  побувати в  Америці?! Декому паморочиться від самої лише думки про Голлівуд, а дехто марить  опинитися перед Ніагарським водоспадом чи Каньйоном. Будь який турист знайде для себе багато цікавих місць, а модники – найкращі магазини.  Фотографії на з видом на Манхеттенн чи з персонажами музею Мадам Тюссо  – справжня знахідка для туристів!

Про те, багато з нас відмовляються від такої можливості побачити Штати лише через складний процес отримання візи в США. Тож я розкажу які  труднощі Вам слід здолати на шляху до бажаного позитивного результату.

Для початку, виберіть тип візи, який співпадає з  цілями Вашої поїздки. Якщо Вам потрібно налагодити партнерські відносини,  Ви є учасником конференції, Вам потрібне лікування, Ви прагнете вдосконалити англійську мову на короткострокових курсах, відвідуєте рідних, чи просто подорожуєте – Вам підійде тип візи B1/B2.

Наступний крок – оцінка шансів. Залежно від цілі  подорожі: якщо відвідуєте родичів, то окрім запрошення, в якому буде вказано що вони беруть на себе матеріальні витрати по Вашій відпустці, необхідно пред’явити фактори  прив’язаності до рідного дому. Довідка про фінансовий стан, нерухомість,банківські рахунки, наявність туристичних віз в паспорті, сім’я – все це підвищить шанси. Подумайте як over counter viagra alternative підвищити свої шанси або зверніться до професіоналів. З допомогою кваліфікованих знавців цієї справи віза в США буде у Вашому паспорті!

Якщо Ви їдете в туристичних цілях, продумайте собі маршрут, забронюйте готель, прорахуйте загальну вартість поїздки. Візовий офіцер розуміє, що подорож до Сполучених Штатів не дешева для простого українця, тому Ваше фінансове забезпечення має бути солідним, хоч би на паперах)

Молодь часто користується програмами з обміну досвідом. А, ще можна вивчати курси англійської мови, що теж дає підстави для відкриття візи на 10 років. Оберіть мовну школу у місті, яке б Ви хотіли відвідати, оплатіть навчання і подавайте на візу. Хочу відмітити що загальні курси тривають лише по 3 години в день.

Всі вище описані цілі для поїздки належать до популярної категорії B1/B2, а це означає що візу відкриють аж на 10 років!  Далі треба сплатити консульський збір – 160$, заповнити онлайн анкету англійською мовою DS160, призначити дату та час подачі і приїхати до Києва на особисту співбесіду з консулом.

Співбесіда може тривати 30 секунд, а може й 5 хвилин. Тут як карта ляже. Добре коли Вам ставлять запитання, тоді можна схилити розмову в потрібне вам русло. Але можна наткнутися на суворого злого консула, який роздає відмови.  Що ж, тоді треба зачекати хоч півроку і можна пробувати ще раз!

 

Шопінг віза в Польщу (шенген віза)

Багато з нас мріють про мандрівки по Європі, але зупиняються через плутанину з купою документів які потрібні для подачі документів у візовий центр для отримання шенген візи. Зупиняє людей і незнання почерговості кроків. А також не всі знають що ж насправді можна робити з шопінг візою.

 

Польська Шопінг віза  являєтья шенгенською візою, а шенген віза дає право подорожувати по усіх країнах Європи. Тобто Ви може поїхати на закупи не лише до Польщі, а й подорожувти до Іспанії, Німеччини та інших 30 країн шенген зони.

P6

Кроки

 • оплата візового збору (Кредо банк або Ідея банк)
 • запис на подачу у візовий центр
 • подача документів до візового центру
 • отримати паспорт з візою

Необхідні документи на шопінг візу:

 • банківська квитанція
 • заповнена анкета
 • прохання 
 • довідка з роботи (або з навчального закладу)
 • довідка з банку (рух коштів за останні 6 місяців)
 • бронювання готелю
 • медичне страхування

Усі заявники мають прийти особисто у візовий центр для надання біометричних даних.

Також, необхідно сплатити 35 Євро консульського збору.

При першій подачі на шопінг візу Ви отримаєте візу лише на 7 днів. При повторному зверненні по шопінг візу Ви отримаєте 90 днів у півріччі, а може навіть і річну візу.

Заявники, які звертаються за візою втретє отримують її на 2 -3 роки.

На сьогодні шопінг віза є одним з найдешевших і найпростіших видів шенгену який можна легко відкрити.

 

 

Воєводська віза в Польщу.

Робоча віза в Польщу буває трьох видів: робочий шенген терміном на 3 місяці, звичайна робоча віза на півроку і воєводська віза – полська робоча віза на рік.  Ця віза видається на основі воєводського запрошення, і відкривається на  365, усі 365 днів можна працювати. Вона надає Вам право офіційно працювати в Польщі а, також відвідувати з туристичною метою інші країни шенген зони до 90 днів у півріччі.

Воєводське запрошення – є доказом того, що поляк запрошує вас на роботу. Відрізняється від звичайного робочого запрошення лише місцем реєстрації в Польщі. Оскільки працедавець має реєструвати таке запрошення лише за місцем проживання, тобто у воєводстві, в якому він зареєстрований. Тому дане запрошення називають ще й воєводським ( або від воєводи).

shengenskaya-visa                     віза_польща

Воєводське запрошення може оформити лише компанія, власник якої легально проживає на території Польщі не менше 5 років.

Що потрібно для воєводського запрошення?

Від Вас потрібні лише паспортні дані з українського та закордонного паспортів. Все інше – клопіт запрошуючої сторони.

воєвуда

Які документи потрібні для отримання воєводської візи?

 • Воєводське запрошення
 • Анкета
 • Квитанція про сплачений банківський збір
 • Страхування
 • Копії усіх сторінок з відмітками українського паспорта
 • Копії усіх сторінок з відмітками закордонного паспорта

Польська віза від воєводи дає Вам право легально працювати в Польщі протягом року. А також дає право до 90 днів перебувати у країнах шенгену.

Воєводська віза скасовує коридори попередніх віз, (польська робоча віза, польська шенген віза).

Ви 100% отримаєте свою візу від Воєводи.

Консул не може відмовити у  візі по воєводському запрошенні. Тому що консул підпорядковується воєводі. Підставою для відмови у видачі візи може бути лише наявність попередніх порушень в Польщі чи шенген зоні, або наявність людини в списках СІС.

89_tn

Містичний Стоунхендж

Щоб відвідати Стоунхендж Вам необхідна віза до Великобританії…                                                   Ми з радістю medicinesfinder.com допоможемо Вам здійснити Вашу мрію!

 02

Стоунхендж — величезна кам’яна загадка в самому центрі Європи. Сьогодні ми знаємо дуже мало про його виникнення, історію і призначення, але навіть цієї інформації вистачає, щоб зрозуміти: звичайні люди ніяк не могли розрахувати і збудувати таку велетенську будівлю… Пропоную Вам дізнатись про дослідження цієї феноменальної споруди і про гіпотези, що висуваються різними вченими, стосовно віку Стоунхенджу і його призначення.

Стоунхендж — це кам’яна мегалітична споруда. Вона знаходиться на відстані 130 км на південний захід від Лондона. По кругу вздовж зовнішнього валу розташовані 56 маленьких поховальних “лунок Обрі”, названих так на честь Джона Обрі, котрий першим описав їх в XVII столітті. На північний схід від входу в кільце стояв величезний семиметровий П’яточний камінь. Під час будівництва Стоунхенджа була прокладена земляна алея між П’яточним каменем і входом. Були споруджені два кільця із 80 величезних кам’яних глиб блакитного кольору, котрі, ймовірно, доставлялись за 320 км з Південного Уельсу. На заключному етапі будівництва була виконана перестановка мегалітів. Блакитні камені замінили кільцевою колонадою із 30 трилітів, кожний із яких складався з двох вертикальних каменів і горизонтальної плити, що спиралась на них. Всередині кільця колись знаходились ще 5 окремо стоячих трилітів, що утворювали підкову.

Згідно з легендою до зведення мегаліту доклав руку сам Мерлін, котрий приніс камені з Південно-Західного Уельсу, що славиться скупченням священних джерел.

Походження велетенського П’яточного каменя пов’язано вже з іншою легендою. Кажуть, одного разу диявол побачив серед каменів монаха, який ховався. Перш ніж нещасний встиг сховатись, диявол запустив у нього величезним валуном, котрий придавив йому п’яту.

Однак вчені дотримуються іншої думки. Так, в епоху Відродження архітектор І. Джонс припустив, що Стоунхендж збудували древні римляни.

Ванкувер

Ванкувер розташований  в провінції Британська Колумбія – на березі Тихого океану. Це найбільше місто провінції, а також один з найголовніших  портів  Північної Америки. До того ж medicinesfinder одне з наймальовничіших міст в країні! Центральна частина Ванкувера розташована у підніжжі Маунт-Сеймур і Холіберн. Через численні ріки Ванкувера прокладено 20 мостів. В околицях Ванкувера розташовані кілька гірськолижних курортів. Найпопулярніший з яких – Вістлер.

завантаження (4)

Біг Бен

Одною з найпопулярніших веж Лондона є Біг Бен. Біг Бен став візитівкою столиці Великобританії!

Саме його ми бачимо у фільмах про туманний альбіон найчастіше!

Всі знають Біг Бен як годинникову вежу, але на справді, ця споруда є частиною Вестмінстерського Абатства. Офіційна назва вежі – Вежа Єлизавети, названа  на честь королеви Великої Британії. А сам Біг Бен – це назва дзвону-гіганта, який розташований всередині вежі, і, з вагою 14 тонн, є найбільшим з усіх шести дзвонів!

завантаження (5)

Про Канаду

ПЕРЕВАГИ ЖИТТЯ В КАНАДІ

Канада – одна з небагатьох країн світу, яка у відповідності зі своєю імміграційною політикою дозволяє отримати вид на проживання людям, які не мають близьких родичів у Канаді, проте є кваліфікованими фахівцями або успішними бізнесменами. До Канади можна іммігрувати зі статусом трудового іммігранта людям, у яких є досвід роботи за фахом.

Також зі статусом підприємець або інвестор людям, у яких є достатньо грошових коштів на відкриття власної справи в Канаді чи інвестицію коштів в канадську економіку.

Крім того, прийом іммігрантів здійснюється по сімейному класу і за програмою біженства. Згідно імміграційній політиці, Канада приймає 250.000 іммігрантів на рік.

images (11)

1000 Островів…

 

thousand-islands-3            HillIslandBridge               1000-islands

Насправді 1864 острови розташовані в гирлі річки Св. Лаврентія, в яку впадає озеро Онтаріо. Деякі острови такі великі, що на них навіть побудовані дороги! А деякі такі маленькі, що на них може поміститися лише 1 людина!

Річка Св. Лаврентія протікає на кордоні Канади і США, тому сюди можна потрапити з обидвох країн.
З Нью-Йорка сюди курсують дешеві автобусні тури!
Ти теж можеш тут побувати відкривши візу до США або Канади!

DSC02333             DSC02344          DSC02333

 

 

Цікаві факти про Лондон…

DSC04381                      DSC04615                    DSC04405

1. При вході у лондонське метро можна взяти безкоштовну ранішню газету, люди читають газети і просто залишають її на сидінні, щоб інші пасажири теж скористалися безкоштовною пресою і дізналися найсвіжіші новини.

2. Взимку англійці не носять надто теплих курток і чобіт – легка куртка і туфлі чи кросівки, чи навіть балетки в лютому – це нормально. Мабуть, це через те, що пішком люди рідко ходять, а користуються метро і автобусами, в яких завжди тепло.. В автобусах вмикають опалення навіть в червні.

3. У діловому районі Лондона багато  американських та японських банків.

4. Молоді люди одіваються стильно, не так як в інших країнах європи. Але їхній діловий костюм  часто доповнють рюкзак і кросівки. А дівчата майже не носять підборів…

5. Лондонці не поспішають до виходу завчасно, а лише після повної зупинки автобуса чи поїзда.

6. Автобуси не надто швидкі, зупиняються через кожні 500 – 1000 м, відправляються через кожні 4-10 хв. На зупинках  є інформативне табло, яке вказує через скільки хвилин прибуває автобус. Також існує система https://tfl.gov.uk/, яка допоможе розпланувати ваш маршрут і визначити затрачений на нього час.

7. Англійці живуть від Різдва до Різдва, все життя і суєта зосереджена навколо цього свята. Магазини ще влітку починають використовувати назву цього свята для всяких супер-пропозицій.

8. На всіх англійських грошах зображена королева, на монетах – теж.

9. Скрізь і все можна сплачувати карткою, кеш практично не потрібен. Самі англійці часто навіть не мають кеш, адже всі послуги і покупки оплачують картками. Навіть на проїзд не потрібно збирати дрібні гроші, як це робимо ми. Зручніше купити проїзний квиток у вигляді пластикової картки.

10. На вихідних багато станцій метро закриті, а на тих, що відкриті – велика тиснява. Тож свій маршрут треба перевіряти за допомогою системи https://tfl.gov.uk/.

 

Польська шенген віза

 

 

Відкривайте польський шенген і подорожуйте Європою без обмежень!

Що означає шенген віза – це віза, яка дає право перебувати у справах в країні яка видала її, в даному випадку в Польщі, а також вона дає змогу перебувати в інших країнах шенген зони. Отже відкривши Польський шенген, Ви маєте перетнути кордон з Польщею, а потім можете помандрувати далі…
Маючи візу на руках Ви зможете самостійно обрати країну та місце свого відпочинку, гірськолижний курорт, готель, ресторан…  Погодьтеся, це додає відчуття свободи і незалежності! Ви більше не будете обмежені двогодинними екскурсіями і стандартними маршрутами.
Сплануйте свій відпочинок до смаку, і насолоджуйтеся відпусткою!
Для подорожей Європою достатньо відкрити польську шенген візу або навіть шопінг!

Вдалих зимових свят!

Gastein4        sports-ski-other-1-5.800        title