Віза дружини/чоловіка в Англію

Якщо Ваш чоловік/дружина живе та працює у Великобританії то Вам варто відкривати візу дружини. В залежності від того які документи має Ваш чоловік (дружина) ця віза поділяєтться на два типи:

 • Возз’єднання або віза дружини в Англію/Великобританію якщо чоловік англієць або вже має статус постійного жителя (Permanent Resident) –SETTLEMENT VISA. (візовий збір 1200 GBR + страхування Health charge 600 GBR)

 

 • Возз’єднання або віза дружини в Англію/Великобританію якщо чоловік європеєць, громадянин будь-якої країни європейського союзу EEA FEMILY PERMIT. (візовий збір = 0 )

Ми надаємо наступні послуги при відкритті цих типів віз:

 1. Розгорнута ІНДИВІДУАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ щодо підбору необхідних документів для подання у візовий центр Великобританії від апліканта
 2. Консультація по підбору документів для візи дружини від спонсора/запрошуючої сторони/чоловіка
 3. Допомога у складенні правильного запрошення від спонсора/чоловіка
 4. Заповнення онлайн анкети на англійській мові
 5. Заповнення додаткової рукописної анкети на англійській мові
 6. Консультація щодо можливих додаткових документів для цього типу візи
 7. Допомога у правильному оформленні історії стосунків
 8. Переклади завірені перекладачем
 9. Запис на подачу у візовий центр Великобританії в Києві на зручний для Вас час
 10. Інші види візи до Великобританії

Тимчасова робоча віза до Великобританії -Tier 5

Робоча віза в Англію цікавить багатьох українців.  Багато спеціалістів мріють знайти себе саме в забезпеченій країні зі стабільною економікою. Насправді ж англійська робоча віза радше рідкість. Робочу візу в Англію можна отримати, якщо ви належите до певних категорій працівників. Ось перелік основник категорій тимчасової робочої візи в Англію:

Tier 5- Temporary worker (тимчасовий працівник) складається з 5 підкатегорій:

1. (Creative and Sporting) – для працівників творчої сфери, для спортсменів.

2. (Charity Workers) – для працівників благодійних організацій, які збираються працювати на громадських засадах, тобто працюватимуть добровільно і безкоштовно.

3. (Religious Workers) – для релігійних працівників;

4. (Government Authorised Exchange) – для працівників які затверджені державними програмами.;

5. (International Agreement) – для працівників, які працюють за договором.

До людей, які працюють за договором відносяться працівники, які заключають контракти з компаніями, що знаходся у Великобританії. Це можуть бути працівники естради, цирку, представники модельного бізнесу, спортсмени. Такий заявник має отримати від свого роботодавця спонсорський сертифікат – Сertificate of Sponsorship (COS). 

Для того щоб отримати один з вище перерахованих підтипів візи в Англію, аплікант має набрати 40 балів.

10 балів – нараховується за достатню кількість коштів для майбутньої поїздки.

30 балів – за наявність самого запрошення від роботодавця.

Також, бувають випадки коли спонсор – роботодавець бере на себе фінансові витрати працівника, у такому випадку всі 40 балів нараховуються за наявність такого забовязання.

Цікаво, що при необхідності поїхати попрацювати за контрактом на кілька тижнів, все одно можна відкрити Tier 5 на цілий рік.

Усі апліканти після отримання такого типу візи в Англію забовязані зареєструватися у поліції на протязі перших тижнів.

Памятайте, для того щоб отримати позитивний результат – отримати візу, краще відразу звернутися до спеціалістів. Ми допоможемо Вам вибрати правильну категорію візи в Англію, підібрати необхідні документи, правильно їх впорядкувати, виконати професійний переклад, а головне – правильно заповнити анкету та здійснити запис на подачу документів.

віза_в_англію_робоча

Перший день в Лондоні.

Ви плануєте подорож до столиці Великобританії – ця стаття для Вас! Я розповім як розрахувати витрати на транспорт, як планувати маршрути і де купляти проїзні квитки.

Отже, уявіть собі ситуацію: ви прилетіли літаком в Лондон, пройшли прикордонний контроль, вийшли в місто, а що далі? Якщо ви самостійний турист і Вас ніхто не зустрічає – скористайтеся моїми порадами.

Прибуття. Перший день.

1) З літака. Майте з собою 20 – 30 фунтів в кишені. Деякі аеропорти знаходяться за межами міста, це означає що Вам треба купити квиток на поїзд, яким ви доберетесь до найближчої станції метро. Ви можете обміняти валюту по приїзду, але податок становить більше 10%. І ви витратите час.

2) З автобуса. Якщо Ви приїхали автобусом на відому автостанцію “Вікторія” в центральній частині міста: виходите в місто і шукаєте найближчу станцію метро – Underground (Tube). Всі  зупинки автобусів і станції метро позначені спеціальними позначками, але на перший погляд вони дуже схожі. Ось так виглядає станція метро в Лондоні:

philippe-hugonnard-the-london-underground-sign-public-subway-uk-england-united-kingdom-europe        article-2552839-1B3B98E100000578-163_964x556      westminster-tube_3360693b

У самому місті, майже на кожному кроці, є безліч стендів з картою прилеглої території. На них охоплюються найближчі вулиці в радіусі 500 метрів з позначеннями автобусних зупинок, станцій метро та визначних пам’яток. Раджу знайти такий стенд і приділити кілька хвилин. Так Ви маєте розгледіти що за 200 метрів від міжнародної автобусної станції знаходиться Underground Station -Victoria. Фото такої карти…

legible-london-street-sign-listing-nearby-destinations-with-red-phone-dt1h07         legible-london-street-sign-in-euston-road-close-to-kings-cross-train-c2ck04

3) Карта метро Лондона – Tube map. Щоб знати яку лінію обрати і де здійснити пересадку скористайтеся картою. Брошурку можна взяти безкоштовно на кожній станції метро. А можна подивитися онлайн https://tfl.gov.uk/maps/track/tube. Тут можна детально планувати свій маршрут по місту, але про це пізніше.

tube_map   map

4) Безкоштовний WI-FI є на вулиці поруч з автобусними зупинками, але не завжди. Більш дієвий спосіб – зайти в кав’ярню, замовити англійського чаю і попросити код до WI-FI.

5) Купити квиток. Підійдіть до працівника підземки (вікно Assistance) і придбайте квиток до місця призначення. За одноразовий проїзд Вам доведеться заплати 3-7 фунтів. Це дуже дорого. А оскільки новачок може ще сплутати зупинку або місце пересадки і доведеться платити ще раз, то краще купити квиток на весь день за 12 фунтів. Ви також можете придбати квиток в автоматі самостійно.

 londonundergroundticket    station tickets machines 

6) Житло. Найдешевше житло яке можна знайти за кілька хвилин – хостел. Трохи дорожчим, але комфортнішим буде готель. Для тих, хто приїхав на довший період, краще пошукати квартиру. Оголошення про оренду апартаментів можна побачити одразу біля станцій метро, особливо в 2 і 3 зонах. Варто знати, що при поселенні власники вимагають оплатити тиждень проживання і ще тиждень депозиту. Ціна за один тиждень коливається від 80 GBR – 110 GBR за одного, до 140 GBR – 160 GBR за двох.

А тепер трохи детальніше про транспорт в Лондоні:

Однозначно найшвидшим засобом пересування є Метро (Tube,  Underground).  Метро Лондона – було побудоване найперше в світі, зараз налічує 11 ліній і майже 270 станцій. Щоб орієнтуватися на яких станціях здійснювати пересадки –  користуйтеся картою – Tube Map. На карті видно, що місто поділяється на зони. Це означає, що центр знаходиться в першій зоні, а околиці в 5 та 6. Пересуватися першою зоною задоволення не з дешевих, це дозволяють собі офісні працівники та представники бізнес класу. Що віддаленіша від центральної частини зона, то дешевший проїзд.

Якщо Ви плануєте перебувати в Лондоні довше, то краще купляти проїзний квиток на тиждень. Таким чином можна добре заощадити.

Щоб купити тижневий проїзний квиток зайдіть на найближчу станцію метро і придбайте Oyster card (Ойстер кард). Вона коштує 5 фунтів, але це ніби депозит який Ви можете повернути при здачі картки. Маючи таку картку Ви щотижня купуєте на неї проїзд. Залежно від вашої діяльності оберіть собі вигідну комбінацію: всі зони – 47 GBR, окремі зони – ціна значно менша. Можна брати дві або три зони, які найбільше потрібні і ціна складе 25 – 30 фунтів.

oyster      Cubic HQ where they run the Oyster card and turnstile services for TFL ...

Автобуси в Лондоні. Якщо Ви вже придбали ойстерку для метро, то можете сміливо використовувати її в автобусі. Більше платити не треба. Якщо ви не плануєте користуватися метро, то можна купити проїзд лише на автобус – 21 фунт в тиждень. Автобуси їздять по всьому місту і не мають поділу на зони, тож це виходить економ варіант.

Автобусні зупинки – Bus Stop є доволі інформативними, не те що в нас. На кожній зупинці, нижче самого знаку зупинки, вказані номери автобусів, які курсують повз. В Лондоні є нічні автобуси – N23 та цілодобові. На зупинці також є інформація про всі наступні зупинку кожного автобуса. Пам’ятайте, у Великобританії лівосторонній рух!

london-bus-stop-sign-victoria-london-uk-europe-B8AJ7Y    FMT-redirects-02

Як знайти потрібну адресу і добратися до місця призначення? Щоб знати який саме вид транспорту Вам потрібен зайдіть на https://tfl.gov.  Тут система пропонує різні варіанти. Таким чином ви доберетеся до потрібної станції метро чи автобуса. А для того щоб знайти певну адресу в пригоді стане айзетка.  В кіосках (де продають мобільні картки, газети і шоколадні батончики) продають книгу-карту – A-Z card (айзет кард). По ній можна знайти вулицю і будинок.

51b65dx7yEL._SX371_BO1,204,203,200_

Все починається з візи в Англію 🙂

Віза до Великобританії!

Королівська Англія чекає на Вас!

Ми допоможемо швидко та якісно сформувати Ваш пакет документів і отримати позитивний результат!

 • туристична віза (6 міс),
 • гостьова віза
 • віза дружини (до англійця/до європейця)
 • туристична віза через мовні курси
 • віза для відвідин конференцій
 • бізнес віза 
 • Консультуємо, допомагаємо правильно зібрати документи,
 • Перекладаємо,
 • реєструємо в консульстві,
 • призначаємо дату і час співбесіди,
 • Повна підтримка аж до отримання Вами позитивного результату!

Чому слід вибрати нас? – бо ми пройшли всі етапи отримання візи самостійно! Ми вивчили всі камені спотикання на шляху до отримання візи в Сполучене Королівство Британії.

Консультація безкоштовна!

Курси англійської мови в США

                                   images (5)

Ще зовсім недавно мовні школи США були недоступними для українців та й взагалі для громадян Східної Європи та Азії. В наш час – час всесвітньої глобалізації і активного розвитку міжнародних зв’язків, курси англійської мови стають доступнішими для нас. Потрібне лише  бажання та віза в США, а можливостей для вивчення англійської мови є безліч!
Навчання в будь-якій мовній школі США  дає Вам можливість вдосконалення знань англійської   з американськими викладачами, проживання в найбільших мегаполісах світу, практичні навики використання мови і можливість набути професійних навиків спілкування. Це нові знайомства, нові друзі  з різних куточків світу! Це  безцінний життєвий досвід та нові перспективи для Вашої кар’єри!

Місія Bell Language School полягає в забезпеченні інтенсивного вивчення англійської, що дозволяє підготувати студента до щоденного життя  в США, створює  додаткові можливості для особистого росту, та підготувати студента до  навчання  в американських коледжах та університетах. Школа забезпечує висококваліфікований і мотивований персонал, сучасні методи навчання, найновіші матеріали та ефективні інструкції для досягнення максимального результату.

Щоб дізнатися більше про курси англійської мови в Нью-Йорку – http://bellschool.org/

Для того щоб отримати можливість навчатися на курсах необхідно оплатити бажаний курс та подати документи на відкриття студентської або туристичної візи в США. Ваше майбутнє у ваших руках!

images (2)          images (6)