Віза нареченої

Fiancée віза – віза нареченої

Якщо ви перебуваєте за межами Європи і хочете вийти заміж за  особу яка є громадянином Великобританії, чи має статус постійного жителя, чи має дозвіл на проживання у Сполученому Королівстві як біженець, ви можете подати заяву про приїзд до Великобританії як наречена\наречений.

Ви повинні довести, що:

 • Ваші стосунки є справжніми та існуючими
 • Будь-який попередній шлюб або цивільне партнерство остаточно припинено
 • Ви маєте намір укласти шлюб / вступити в цивільне партнерство з вашим партнером протягом 6 місяців після отримання візи,
 • Ви дотримуєтесь вимог англійської мови на рівні А1
 • Ваш партнер із Великобританії (ваш спонсор) має щорічний дохід від 18600 фунтів та адекватне розміщення для вас обох
 • тест на туберкульоз

Віза нареченої коштує 1523 фунтів (візовий збір), це означає, що ви платите так само за 6-місячну візу, як і за візу дружини – 30-місячну візу для подружжя, хоча тут немає збору за страхування.

Також потрібно врахувати, що протягом цих 6 місяців ви не можете працювати.

Після одруження ви можете подаватися на Spouse Visa – віза для подружжя (віза дружини) перебуваючи в Британії.

Віза нареченої являється досить дорогим типом візи. Натомість ви можете відвідати свого партнера у Великобританії за візою Marriage Visitor Visa (віза для укладення шлюбу) лише за 95 фунтів. Після цього потрібно буде повернутися до своєї країни та подати заявку на отримання візи для подружжя. З іншого боку, звичайно, ваш партнер може відвідати вас у вашій країні, ви можете там одружитися і податися на Spouse visa.

Отримайте консультацію – надішліть запит на: visaconsultationlviv@gmail.com

Visa for Innovator

Англійська віза для інноваторів

Віза Tier 1 Entrepreneur закрита для нових заявників з 29 березня 2019 року. Його замінила нова категорія віз. Якщо ви зараз перебуваєте на Tier 1 Entrepreneur, ви все ще можете подати заявку на продовження цього терміну до 5 квітня 2023 року, а заявки на Indefinite Leave to Remain по цьому маршруті можна подати до 5 квітня 2025 року.

Ви можете перейти на візу Innovator, якщо ваша остання віза:

 • Start-up migrant
 • Tier 1 (Graduate Entrepreneur) migrant
 • Tier 1 (Entrepreneur) migrant
 • Tier 2 migrant

Щоб подати заявку на отримання візи для Innovator вперше, ви повинні мати принаймні 18 років та:

 • Бізнес-ідея. Ви повинні довести, що ця ідея нова, інноваційна, має потенціал для зростання та процвітання. Вона також повинна підтримуватися затверджуючим органом (endorsement body)
 • Інвестиція в розмірі 50 000 фунтів стерлінгів
 • Достатньо грошей на заощадженняx, щоб утримувати себе.
 • Навички англійської мови на рівні B2, що можна довести, склавши тест або отримавши еквівалент ступеня бакалавра або магістра у Великобританії
 • Тест на туберкульоз

Плата за подання заявки на візу інноватора з-за кордону (наприклад з України) становить 1021 фунтів стерлінгів, а якщо ви продовжуєте цю візу у Великобританії або переключаєтеся з іншого типу перебуваючи в Британії, вона становить 1 277 фунтів стерлінгів. Крім того, ви повинні сплатити страхування –  400 фунтів стерлінгів в рік, на весь період майбутньої візи. Такі ж збори застосовуються до членів вашої сім’ї, які вас супроводжують.

Поки ви перебуваєте у Великобританії за цією візою, ви можете створити свій бізнес або навіть ряд підприємств, а також можете працювати для свого бізнесу як директор або як самозайнятий  (self-employed) член товариства. Вам не дозволяється виконувати будь-яку роботу за межами вашого бізнесу (-ів), і ви не можете вимагати державних коштів.

Найдовше ви  можете отримати візу  на 3 роки, після чого але можете подати заявку на продовження ще на 3 роки. Після 5 років перебування на цих візах, ви маєте право подавати на дозвіл  постійне проживання (Indefinite leave to remain)

 

Отримайте консультацію: visaconsultationlviv@gmail.com

Start-up віза UK

Start-up віза до Великобританії

Ця візова категорія замінила маршрут Graduate Entrepreneur Tier 1, заснованої на балах. Якщо у вас зараз є або нещодавно закінчилася Graduate Entrepreneur visa, ви можете подати заявку на Start-up візу.

Якщо ви зараз є студентом за категорією візи Tier 4, ви можете подати на Start-up, подавши заявку з Великобританії, але тільки якщо ви навчалися в одному з наступних закладів:

 • університет, що фінансується державою
 • закордонний вищий учбовий заклад, звідки ви приїхали до Великобританії, щоб пройти короткострокову програму навчання у Великобританії
 • коледж, що пропонує курси
 • незалежна школа

Щоб подати заявку вперше, ви повинні мати:

 • Навички англійської мови на рівні B2. Замість тесту на рівні B2, ви можете альтернативно довести цей рівень володіння англійською мовою, маючи академічну кваліфікацію, еквівалентну бакалаврату чи магістра, або докторантуру, яку викладали англійською мовою
 • Кошти на особисті заощадження для забезпечення себе, як мінімум, 945 фунтів стерлінгів. Ці кошти повинні зберігатися протягом 90 днів до подання заявки.
 • Тест на туберкульоз
 • Бізнес-ідея
 • Ідея повинна бути новою, інноваційною або оригінальною та життєздатною з потенціалом для зростання
 • Ідея повинна підтримуватися затверджуючим органом. Органом, що схвалює, може бути бізнес-організація, яка підтримує британських підприємців. Вам слід подати на розгляд свою ідею до відповідної організації.

     Термін перебування по цій візі – максимум 2 роки, і ви не можете продовжувати її.

  Плата за візу становить 363 фунтів стерлінгів для заявок з-за кордону та 493 фунтів стерлінгів, якщо ви переходите з іншої візи вже перебуваючи у Великобританії. Крім того, ви повинні сплачувати страхування в розмірі 400 фунтів стерлінгів на рік. Такі ж збори та доплата застосовуються до членів вашої сім’ї залежних від вас ваших, які можуть супроводжувати вас.

Отримайте консультацію: visaconsultationlviv@gmail.com

Англійська віза для дитини

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина відвідувала Великобританію, візова заява повинна відповідати всім стандартним вимогам дорослого відвідувача – детальніше читайте тут. Тобто поїздку дитини має хтось спонсорувати.

Для отримання візи дітям так само як і дорослим необхідно:

 • Подати заявку онлайн
 • Відвідати візовий центр в Києві

Крім того, спонсоруючи дитину, ви повинні показати, що:

 • створені заходи щодо догляду та проживання дитини у приймаючої сторони
 • якщо вони перебувають у когось, крім свого батька чи опікуна, їхній батько чи опікун письмово мають підтвердити, що він дає згоду на та організацію такого візиту
 • дитину супроводжує дорослий, якого названо у заяві; або
 • якщо дитина подорожує сама, їх батько чи опікун дають згоду на це

Згода на виїзд дитини – це Дозвіл на виїзд, який батьки чи опікуни можуть оформити у нотаріуса! Дорогі батьки, якщо ви перебуваєте закордоном і хочете надати такий дозвіл вашій дитині, яка проживає в Україні, то вам слід звернутися в Українське консульство в тій країні, де ви перебуваєте.

В такому дозволі бажано вказати мету та тривалість візиту дитини, а також особу якій доручають супровід.

Туристична віза в Англію

Якщо ви хочете поїхати в туризм або візит з певною метою, Туристична віза в Англію – найпопулярніший і найлегший варіант для відвідання Великобританії. Віза в Великобританію відкривається на 6 місяців з дозволом на багаторазовий в’їзд до країни. 

Для отримання візи Вам необхідно:

 • Подати заяву онлайн
 • Відвідати візовий центр в Києві, щоб здати свої відбитки пальців та біометричну фотографію

Ви повинні довести, що:

 • Ви маєте намір виїхати наприкінці візиту і не будете жити у Великобританії тривалий час,
 • У вас є достатньо грошей на всі розумні витрати на відвідування для себе та своїх дітей, не працюючи і не вимагаючи пільг, включаючи витрати на повернення
 • Якщо вашу поїздку спонсорують, довести, що існують справжні особисті або професійні стосунки; спонсор не порушує закони про імміграцію; спонсор може підтримувати вас протягом запланованого перебування
 • Ви не будете працювати, навчатися чи брати плату за діяльність у Великобританії
 • Ви не плануєте одружуватися, перебуваючи у Сполученому Королывстві
 • Ви не плануєте проходити медичне лікування

Відмова у туристичній візі:

Ця категорія візи немає права на оскарження відмови, якщо немає вагомих підстав з прав людини. Якщо ви уже отримали відмову, найпростіший спосіб – податися на англійську візу ще раз.

Наші консультанти з питань імміграції можуть проконсультувати вас щодо того, чи варто виносити справу до імміграційного суду, чи просто повторно подати заяву. Ми також порадимо, що саме вам потрібно усунути чи покращити для того щоб нарешті отримати англійську візу!

Отримайте консультацію:

+38 099 7845 401

+38 068 0786 981 Viber

visaconsultationlviv@gmail.com

Віза в Англію після відмови

Англійська віза відноситься  до категорії складних для отримання віз. Для того щоб задовольнити всі вимоги Англійського консульства, необхідно правильно заповнити анкету, зібрати необхідні документи, перекласти їх на англійську мову. Щоб процес завершився вдало одних лише бездоганних знань англійської мови замало, треба знати деякі процедурні тонкощі, або як я це називаю – тактичні нюанси. Більшість людей намагаються подавати на візи в Англію  згідно переліку знайденого в інтернеті і зовсім не думають про те як правильно розставити акценти.

Якщо ж відмова у візі у Великобританію вас не оминула – ця стаття для вас.

Для початку виділимо дві основні категорії відмов:

 • Відмова з правом апеляції на даний момент в основному можлива для категорії візи дружини/чоловіка/партнера/, тобто коли йдеться про возз’єднання сім’ї. Але якщо у вашій відмові написано що у вас є право апеляції  (right to Appeal)– то можна сміло апелювати. Хоча тут завжди треба дуже добре подумати чи доцільно апелювати, чи краще ще раз подавати на візу з початку. Складність полягає у тому, що при апеляції вам потрібно доводити що ви були праві, використовуючи усі ті самі документи. Апеляція по візі до Великобританії після відмови клопіткий та відповідальний процес, тому на цьому етапі краще звернутися до спеціаліста.
 •  Відмова без права апеляції – тобто неможлива апеляція у таких типах: туристична віза до Англії, гостьова, бізнес, студентська та інші.  

 

Тут я б виділила ще дві під категорії відмов:

 • Відмови після яких можна забути про Британію. Якщо у своїй подачі на візу ви або ваше агентство використали підроблені документи (довідка з роботи, банківські виписки чи запрошення) то читайте вашу відмову уважно, бо зазвичай у ній вказано про «бан», тобто заборону на подачу на візу аж на 10 років!
 • Відмови які  можна легко виправити – основну кількість відмов які отримують українці можна виправити!

 

Типові причини відмов у візі у Великобританію.

Деякі відмови дають через неправильно вибраний тип візи, чи через купу документів які «не в’яжуться між собою», через відсутність чіткої позиції щодо мети поїздки. Інші через фінансовий стан, відсутність важливих у вашій ситуації документів. Клієнти часто запитують «скільки треба заробляти, щоб відкрити візу?», але не існує фінансового мінімуму, все дуже індивідуально і залежить від правильності оформлення документів і правильного підходу.

 Інколи ми маємо клієнтів які не мають офіційного працевлаштування, отримують зарплату готівкою або взагалі не отримують доходу – але якщо ми можемо довести доцільність причини поїздки, можемо пошукати фактори які свідчитимуть про повернення в Україну, подумати як показати дохід (це дуже індивідуально і залежить від багатьох чинників) то ми маємо візу!

До слова, заможні апліканти, які мають високі доходи та володіють прибутковим бізнесом теж часто звертаються до нас з відмовами. Причина в тому що люди не розуміють логіки англійців при прийнятті рішень і дуже часто легковажно ставляться до процесу. Більшість переймаються за правильність написання англійською в своїх анкетах, а не тим як виглядає їхня ситуація якщо «кинути досвідченим оком» по документах. Якщо ви добре знаєте англійську, гарно заповнили анкету, підготували переклади усіх документів самостійно чи надали завірені агентством, показали свій дохід та все ж отримали відмову, то варто звернутися до спеціаліста.

Як відбувається оформлення візи до Великобританії після відмови у нашому агентстві?

Ми вивчаємо лист відмови (Refusal of a visa), розпитуємо детально про вашу ситуацію та мету поїздки і разом вирішимо чи варто подавати вдруге чи ні. Завдяки досвіду по роботі з відмовами у 90% ми можемо спрогнозувати результат повторної подачі, за умови якщо ви чено розкажете про те що надавали перший раз і погодитеся надати всі необхідні на наш погляд документи.

Ми готуємо анкету, переклади всіх докуменів, розробляємо супровідний лист до імміграційного офіцера на основі вашої відмови, записуємо вас на подачу і чекаємо позитивного результату! Первинна консультація безкоштовна.

Як виглядає лист відмова

Віза дружини/чоловіка в Англію

Якщо Ваш чоловік/дружина живе та працює у Великобританії то Вам варто відкривати візу дружини. В залежності від того які документи має Ваш чоловік (дружина) ця віза поділяєтться на два типи:

 • Возз’єднання або віза дружини в Англію/Великобританію якщо чоловік англієць або вже має статус постійного жителя (Permanent Resident) –SETTLEMENT VISA. (візовий збір 1200 GBR + страхування Health charge 600 GBR)

 

 • Возз’єднання або віза дружини в Англію/Великобританію якщо чоловік європеєць, громадянин будь-якої країни європейського союзу EEA FEMILY PERMIT. (візовий збір = 0 )

Ми надаємо наступні послуги при відкритті цих типів віз:

 1. Розгорнута ІНДИВІДУАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ щодо підбору необхідних документів для подання у візовий центр Великобританії від апліканта
 2. Консультація по підбору документів для візи дружини від спонсора/запрошуючої сторони/чоловіка
 3. Допомога у складенні правильного запрошення від спонсора/чоловіка
 4. Заповнення онлайн анкети на англійській мові
 5. Заповнення додаткової рукописної анкети на англійській мові
 6. Консультація щодо можливих додаткових документів для цього типу візи
 7. Допомога у правильному оформленні історії стосунків
 8. Переклади завірені перекладачем
 9. Запис на подачу у візовий центр Великобританії в Києві на зручний для Вас час
 10. Інші види візи до Великобританії

Тимчасова робоча віза до Великобританії -Tier 5

Робоча віза в Англію цікавить багатьох українців.  Багато спеціалістів мріють знайти себе саме в забезпеченій країні зі стабільною економікою. Насправді ж англійська робоча віза радше рідкість. Робочу візу в Англію можна отримати, якщо ви належите до певних категорій працівників. Ось перелік основник категорій тимчасової робочої візи в Англію:

Tier 5- Temporary worker (тимчасовий працівник) складається з 5 підкатегорій:

1. (Creative and Sporting) – для працівників творчої сфери, для спортсменів.

2. (Charity Workers) – для працівників благодійних організацій, які збираються працювати на громадських засадах, тобто працюватимуть добровільно і безкоштовно.

3. (Religious Workers) – для релігійних працівників;

4. (Government Authorised Exchange) – для працівників які затверджені державними програмами.;

5. (International Agreement) – для працівників, які працюють за договором.

До людей, які працюють за договором відносяться працівники, які заключають контракти з компаніями, що знаходся у Великобританії. Це можуть бути працівники естради, цирку, представники модельного бізнесу, спортсмени. Такий заявник має отримати від свого роботодавця спонсорський сертифікат – Сertificate of Sponsorship (COS). 

Для того щоб отримати один з вище перерахованих підтипів візи в Англію, аплікант має набрати 40 балів.

10 балів – нараховується за достатню кількість коштів для майбутньої поїздки.

30 балів – за наявність самого запрошення від роботодавця.

Також, бувають випадки коли спонсор – роботодавець бере на себе фінансові витрати працівника, у такому випадку всі 40 балів нараховуються за наявність такого забовязання.

Цікаво, що при необхідності поїхати попрацювати за контрактом на кілька тижнів, все одно можна відкрити Tier 5 на цілий рік.

Усі апліканти після отримання такого типу візи в Англію забовязані зареєструватися у поліції на протязі перших тижнів.

Памятайте, для того щоб отримати позитивний результат – отримати візу, краще відразу звернутися до спеціалістів. Ми допоможемо Вам вибрати правильну категорію візи в Англію, підібрати необхідні документи, правильно їх впорядкувати, виконати професійний переклад, а головне – правильно заповнити анкету та здійснити запис на подачу документів.

віза_в_англію_робоча

Перший день в Лондоні.

Ви плануєте подорож до столиці Великобританії – ця стаття для Вас! Я розповім як розрахувати витрати на транспорт, як планувати маршрути і де купляти проїзні квитки.

Отже, уявіть собі ситуацію: ви прилетіли літаком в Лондон, пройшли прикордонний контроль, вийшли в місто, а що далі? Якщо ви самостійний турист і Вас ніхто не зустрічає – скористайтеся моїми порадами.

Прибуття. Перший день.

1) З літака. Майте з собою 20 – 30 фунтів в кишені. Деякі аеропорти знаходяться за межами міста, це означає що Вам треба купити квиток на поїзд, яким ви доберетесь до найближчої станції метро. Ви можете обміняти валюту по приїзду, але податок становить більше 10%. І ви витратите час.

2) З автобуса. Якщо Ви приїхали автобусом на відому автостанцію “Вікторія” в центральній частині міста: виходите в місто і шукаєте найближчу станцію метро – Underground (Tube). Всі  зупинки автобусів і станції метро позначені спеціальними позначками, але на перший погляд вони дуже схожі. Ось так виглядає станція метро в Лондоні:

philippe-hugonnard-the-london-underground-sign-public-subway-uk-england-united-kingdom-europe        article-2552839-1B3B98E100000578-163_964x556      westminster-tube_3360693b

У самому місті, майже на кожному кроці, є безліч стендів з картою прилеглої території. На них охоплюються найближчі вулиці в радіусі 500 метрів з позначеннями автобусних зупинок, станцій метро та визначних пам’яток. Раджу знайти такий стенд і приділити кілька хвилин. Так Ви маєте розгледіти що за 200 метрів від міжнародної автобусної станції знаходиться Underground Station -Victoria. Фото такої карти…

legible-london-street-sign-listing-nearby-destinations-with-red-phone-dt1h07         legible-london-street-sign-in-euston-road-close-to-kings-cross-train-c2ck04

3) Карта метро Лондона – Tube map. Щоб знати яку лінію обрати і де здійснити пересадку скористайтеся картою. Брошурку можна взяти безкоштовно на кожній станції метро. А можна подивитися онлайн https://tfl.gov.uk/maps/track/tube. Тут можна детально планувати свій маршрут по місту, але про це пізніше.

tube_map   map

4) Безкоштовний WI-FI є на вулиці поруч з автобусними зупинками, але не завжди. Більш дієвий спосіб – зайти в кав’ярню, замовити англійського чаю і попросити код до WI-FI.

5) Купити квиток. Підійдіть до працівника підземки (вікно Assistance) і придбайте квиток до місця призначення. За одноразовий проїзд Вам доведеться заплати 3-7 фунтів. Це дуже дорого. А оскільки новачок може ще сплутати зупинку або місце пересадки і доведеться платити ще раз, то краще купити квиток на весь день за 12 фунтів. Ви також можете придбати квиток в автоматі самостійно.

 londonundergroundticket    station tickets machines 

6) Житло. Найдешевше житло яке можна знайти за кілька хвилин – хостел. Трохи дорожчим, але комфортнішим буде готель. Для тих, хто приїхав на довший період, краще пошукати квартиру. Оголошення про оренду апартаментів можна побачити одразу біля станцій метро, особливо в 2 і 3 зонах. Варто знати, що при поселенні власники вимагають оплатити тиждень проживання і ще тиждень депозиту. Ціна за один тиждень коливається від 80 GBR – 110 GBR за одного, до 140 GBR – 160 GBR за двох.

А тепер трохи детальніше про транспорт в Лондоні:

Однозначно найшвидшим засобом пересування є Метро (Tube,  Underground).  Метро Лондона – було побудоване найперше в світі, зараз налічує 11 ліній і майже 270 станцій. Щоб орієнтуватися на яких станціях здійснювати пересадки –  користуйтеся картою – Tube Map. На карті видно, що місто поділяється на зони. Це означає, що центр знаходиться в першій зоні, а околиці в 5 та 6. Пересуватися першою зоною задоволення не з дешевих, це дозволяють собі офісні працівники та представники бізнес класу. Що віддаленіша від центральної частини зона, то дешевший проїзд.

Якщо Ви плануєте перебувати в Лондоні довше, то краще купляти проїзний квиток на тиждень. Таким чином можна добре заощадити.

Щоб купити тижневий проїзний квиток зайдіть на найближчу станцію метро і придбайте Oyster card (Ойстер кард). Вона коштує 5 фунтів, але це ніби депозит який Ви можете повернути при здачі картки. Маючи таку картку Ви щотижня купуєте на неї проїзд. Залежно від вашої діяльності оберіть собі вигідну комбінацію: всі зони – 47 GBR, окремі зони – ціна значно менша. Можна брати дві або три зони, які найбільше потрібні і ціна складе 25 – 30 фунтів.

oyster      Cubic HQ where they run the Oyster card and turnstile services for TFL ...

Автобуси в Лондоні. Якщо Ви вже придбали ойстерку для метро, то можете сміливо використовувати її в автобусі. Більше платити не треба. Якщо ви не плануєте користуватися метро, то можна купити проїзд лише на автобус – 21 фунт в тиждень. Автобуси їздять по всьому місту і не мають поділу на зони, тож це виходить економ варіант.

Автобусні зупинки – Bus Stop є доволі інформативними, не те що в нас. На кожній зупинці, нижче самого знаку зупинки, вказані номери автобусів, які курсують повз. В Лондоні є нічні автобуси – N23 та цілодобові. На зупинці також є інформація про всі наступні зупинку кожного автобуса. Пам’ятайте, у Великобританії лівосторонній рух!

london-bus-stop-sign-victoria-london-uk-europe-B8AJ7Y    FMT-redirects-02

Як знайти потрібну адресу і добратися до місця призначення? Щоб знати який саме вид транспорту Вам потрібен зайдіть на https://tfl.gov.  Тут система пропонує різні варіанти. Таким чином ви доберетеся до потрібної станції метро чи автобуса. А для того щоб знайти певну адресу в пригоді стане айзетка.  В кіосках (де продають мобільні картки, газети і шоколадні батончики) продають книгу-карту – A-Z card (айзет кард). По ній можна знайти вулицю і будинок.

51b65dx7yEL._SX371_BO1,204,203,200_

Все починається з візи в Англію 🙂

Віза до Великобританії!

Королівська Англія чекає на Вас!

Ми допоможемо швидко та якісно сформувати Ваш пакет документів і отримати позитивний результат!

 • туристична віза (6 міс),
 • гостьова віза
 • віза дружини (до англійця/до європейця)
 • туристична віза через мовні курси
 • віза для відвідин конференцій
 • бізнес віза 
 • Консультуємо, допомагаємо правильно зібрати документи,
 • Перекладаємо,
 • реєструємо в консульстві,
 • призначаємо дату і час співбесіди,
 • Повна підтримка аж до отримання Вами позитивного результату!

Чому слід вибрати нас? – бо ми пройшли всі етапи отримання візи самостійно! Ми вивчили всі камені спотикання на шляху до отримання візи в Сполучене Королівство Британії.

Консультація безкоштовна!