ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

Королівська Британія – А Ви тут ще не бували?!   тел. 099 7845 401, 068 0786 981

Ціна візи в Великобританію від 150 Є !

Відгуки клієнтів

 

 

ВІЗА ДО СПОЛУЧЕНОГО КОРОЛІВСТВА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ

state-visit-windsor       state-opening       buckingham-palace-balcony

Ми пропонуємо кваліфіковану допомогу у відкритті візи в Англію нступних категорій:

 • туристична віза в Англію
 • гостьова віза в Англію
 • бізнес віза (на конференції, виставки, переговори та інші події)
 • віза дружини / Settlement (якщо ваш чоловік британець або здобув статус рездента Британії)
 • віза дружини або іншого члена сім’ї громадянина евросоюзу/EEA family permit (якщо ваш чоловік за паспортом громадянин країни члена євросоюзу)
 • туристична віза через мовні курси (популярно серед студентів та молоді).

Наявність відповідного типу візи гарантує Вам легальний виїзд в Англію без зайвих проблем. Віза в Англію справа нелегка, але при ретельній підготовці, ми у 80% отримуємо успішний результат.

Туристична віза в Англію– найпопулярніший і найлегший варіант для відвідин Великобританії. Віза в Великобританію відкривається на 6 місяців з дозволом на багаторазовий в’їзд до країни. Оплативши мовні курси Ви також можете отримати короткострокову туристичну візу на півроку у зв’язку з вивченням англійської мови. 

Гостьова віза в Англію – можлива при наявності запрошення від родичів або друзів.

Віза дружини/чоловіка – Settlement Якщо Ваша друга половинка є громадянином Великобританії чи перебуває у статусі резидента ми допоможемо правильно оформити воззєднання. цей тип візи один із найклопіткіших, адже консули ретельно перевіряють не лише фінансову сторону ай самі стосунки.

Віза дружини або іншого члена сім’ї громадянина евросоюзу/EEA family permit Якщо член вашої сімї є громадянином будь якої країни євросоюзу і легально перебуває у Британії (працює, навчається, веде бізнес..) то у вас є всі шанси отримати таку візу на півроку з правом подання на резидентство після приїзду. Ця віза відкриває чудові можливості для українців та громадян інших країн що не входять до євросоюзу, адже це найшвидший метод отримання резидентства.

Робоча віза в Англію можлива лише за наявності контракту на працевлаштування від англійської сторони. Маючи англійську візу, вам не потрібна віза в Ірландію, адже Ви можете побувати в усіх країнах туманного альбіону.

vancouver-housing-market       i

Як відкрити візу в Англію? – Вам необхідно зробити кілька простих кроків: 

 • визначити тип бажаної візи
 • зібрати документи які засвідчують Вашу платоспроможність та прив’язаність до України
 • заповнити анкету
 • записатися на спвбесіду
 • поїхати у візовий центр для подачі документів на візу в Англію, та здачі біометрії
 • отримати паспорт з рішенням на протязі трьох тижнів
 • або принести документи нам, ми все підготуємо, Вам залишиться лише збирати валізи!

Документи на візу в Англію:

 • Закордонний паспорт, має бути дійсним не менше ніж 6 місяців після закінчення терміну дії майбутньої візи
 • решта доокументів індивідуально

 

Британія для туриста: Англія  – багата на національні здобутки країна. Зокрема, Лондон – одна з найпопулярніших столиць світу! Тут поєднуються  міжнаціональні звичаї, які принесли з собою іммігранти, англійська витонченість, банки, бізнес центри зі спокійною течією Темзи. Цікаво, що у Великій Британії більшість музеїв безкоштовні! Це, безумовно, величезна радість для туриста! До прикладу, найвідоміші музеї – Британський музей, природничий, історичний, музей Вікторії та Альберта, музей науки  – є повністю безкоштовними! За невелику плату Ви можете відвідати музей Шерлока Холмса, Мадам Тюссо, а також заглянути за лаштунки знімального майданчика Гаррі Потера (Студія Ворнер Бразерс)!

08        055       8510

 

             

Віза в Англію Львів, Віза в Англію Тернопіль, Віза дружини в Англію Чернівці, Віза дружини в Англію Тернопіль, Віза дружини в англію Ужгород, Фемелі перміт, Фемілі перміт