ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

Королівська Британія – А Ви тут ще не бували?!   тел. 099 7845 401, 068 0786 981                    Ціна візи в Великобританію від 150 Є !

Відгуки клієнтів

Ми на Фейсбук 

ВІЗА ДО СПОЛУЧЕНОГО КОРОЛІВСТВА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ

state-visit-windsor       state-opening       buckingham-palace-balcony

Ми пропонуємо кваліфіковану допомогу у відкритті візи в Англію нступних категорій:

 • туристична віза в Англію
 • гостьова віза в Англію
 • бізнес віза (на конференції, виставки, переговори та інші події)
 • віза дружини / Settlement (якщо ваш чоловік британець або здобув статус рездента Британії)
 • віза дружини або іншого члена сім’ї громадянина евросоюзу/EEA family permit (якщо ваш чоловік за паспортом громадянин країни члена євросоюзу)
 • cтудентська віза через мовні курси (популярно серед студентів та молоді).
 • віза в Англію після відмови

Наявність відповідного типу візи гарантує Вам легальний виїзд в Англію без зайвих проблем. Віза в Англію справа нелегка, але при ретельній підготовці, ми у 98% отримуємо успішний результат. Якщо у вас малі шанси для отримання візи – ми вам про скажемо і порадимо можливі легальні варіанти для виправлення становища.

Туристична віза в Англію– найпопулярніший і найлегший варіант для відвідин Великобританії. Віза в Великобританію відкривається на 6 місяців з дозволом на багаторазовий в’їзд до країни. Оплативши мовні курси Ви також можете отримати короткострокову студентську візу на півроку у зв’язку з вивченням англійської мови. 

Гостьова віза в Англію – можлива при наявності запрошення від родичів або друзів.

Віза дружини/чоловіка – Settlement Якщо Ваша друга половинка є громадянином Великобританії чи перебуває у статусі резидента ми допоможемо правильно оформити воззєднання. Цей тип візи один із найклопіткіших, адже консули ретельно перевіряють не лише фінансову сторону а й спрпвжність самих стосунків.

Віза дружини або іншого члена сім’ї громадянина евросоюзу/EEA family permit Якщо член вашої сім’ї є громадянином будь якої країни євросоюзу і легально перебуває у Британії (працює, навчається, веде бізнес..) то у вас є всі шанси отримати таку візу на півроку з правом подання на резидентство після приїзду. Ця віза відкриває чудові можливості для українців та громадян інших країн що не входять до євросоюзу, адже це найшвидший метод отримання резидентства.

Робоча віза в Англію можлива лише за наявності контракту на працевлаштування від англійської сторони. Маючи англійську візу, вам не потрібна віза в Ірландію, адже Ви можете побувати в усіх країнах туманного альбіону.

vancouver-housing-market       i

Як відкрити візу в Англію? – Вам необхідно зробити кілька простих кроків: 

 • визначити тип бажаної візи
 • зібрати документи які засвідчують Вашу платоспроможність та прив’язаність до України
 • заповнити анкету
 • записатися на спвбесіду
 • поїхати у візовий центр для подачі документів на візу в Англію, та здачі біометрії
 • отримати паспорт з рішенням на протязі трьох тижнів
 • або принести документи нам, ми все підготуємо, Вам залишиться лише збирати валізи!

Документи на візу в Англію:

 • Закордонний паспорт, має бути дійсним не менше ніж 6 місяців після закінчення терміну дії майбутньої візи
 • решта доокументів індивідуально

 

Британія для туриста: Англія  – багата на національні здобутки країна. Зокрема, Лондон – одна з найпопулярніших столиць світу! Тут поєднуються  міжнаціональні звичаї, які принесли з собою іммігранти, англійська витонченість, банки, бізнес центри зі спокійною течією Темзи. Цікаво, що у Великій Британії більшість музеїв безкоштовні! Це, безумовно, величезна радість для туриста! До прикладу, найвідоміші музеї – Британський музей, природничий, історичний, музей Вікторії та Альберта, музей науки  – є повністю безкоштовними! За невелику плату Ви можете відвідати музей Шерлока Холмса, Мадам Тюссо, а також заглянути за лаштунки знімального майданчика Гаррі Потера (Студія Ворнер Бразерс)!

08        055       8510

 

             

Віза в Англію Львів, Віза в Англію Тернопіль, Віза дружини в Англію Чернівці, Віза дружини в Англію Тернопіль, Віза дружини в англію Ужгород, Фемелі перміт, Фемілі перміт