Віза до Великобританії!

Королівська Англія чекає на Вас!

Ми допоможемо швидко та якісно сформувати Ваш пакет документів і отримати позитивний результат!

 • туристична віза (6 міс),
 • гостьова віза
 • віза дружини (до англійця/до європейця)
 • туристична віза через мовні курси
 • віза для відвідин конференцій
 • бізнес віза 
 • Консультуємо, допомагаємо правильно зібрати документи,
 • Перекладаємо,
 • реєструємо в консульстві,
 • призначаємо дату і час співбесіди,
 • Повна підтримка аж до отримання Вами позитивного результату!

Чому слід вибрати нас? – бо ми пройшли всі етапи отримання візи самостійно! Ми вивчили всі камені спотикання на шляху до отримання візи в Сполучене Королівство Британії.

Консультація безкоштовна!

Вы можете пропустить чтение записи и оставить коментар. Размещение ссылок запрещено.

29 коментарів до запису “Віза до Великобританії!”

 1. Марина сказав:

  Цікавить віза в Англію. Я аспірант

 2. Олександр сказав:

  Доброго дня, цікавить віза в Англію будь яка головне щоб точно відкрили бо планую залишитись там

  • Доброго дня! Олександр, вікриття візи гагантувати ніхто не може, адже рішення приймають консули. Ми можемо допомогти все правильно оформити, показати вашу ситуацію у найвигіднішому світлі, та прробити чітку мотивацію, що значно збільшить шанси. Але рішення за консулом. Деталі напишу на пошту.

 3. Іра сказав:

  Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, На подачу документів реєструвалася 18 серпня, була ще не одружена, подаю документи 29 серпня, але 19 серпня розписались і відповідно є штамп в паспорті. Як бути в такому випадку, адже анкета заповнена на неодружену.

 4. Доброго дня!
  Якщо ви хочете показати Ваш шлюб, то додайте листа, в якому поясните, що вийшли заміж вже після заповнення анкети, додайте св. про шлюб.

 5. Віолетта сказав:

  Добрий день я дружина члену євросоюзу він працює і живе в Англії яку візу потрібно щоби я поїхала до нього?

 6. Христина сказав:

  Дуже задоволена роботою фірми.
  Хотіла відвідати конференцію в Лондоні, проте в Англії ніколи раніше не була, і тому трішки переживала, чи вдастся отримати візу з першого разу.

  Консультант Христина надала детальну інформацію, допомогла зібрати весь необхідний пакет документів і зробити швидкий та якісний переклад.

  Візу в Англію отримала та вже відвідала конференцію в Лондоні.

 7. Лілія сказав:

  Доброго дня!Хочу подякувати Visa Consultation та Христині.Дуже дякую за допомогу в отриманні візи до Великобританії.

 8. Марія сказав:

  Студентська віза в Англію. Дуже вдячна компанії і особисто пані Христині за допомогу. Відкривала студенстку візу в Лондон. Список документів як усі знають безмежний. Мені пояснили і допомогли з кожним пунктом.
  Коледж який мені підібрали був дуже хорошим. І загалом з документами не було ніяких проблем.

 9. Андрій сказав:

  доброго вечора підскажіть,яб хотів виїхати в Англію на роботу на рік легально як це зробити в мене чистий паспорт з відбитками пальців. дякую .

  • Доброго дня!
   Допомогаємо оформляти робочі візи до Великобританії лише за наявності у вас роботодавця.
   Пошуком роботи не займаємося, оскільки Англія дає робочі візи тільки кваліфікованим працівникам, які є затребованими.

 10. Ярослав сказав:

  Доброго дня!

  Дуже вдячний Христині за детальні консультації та професійну роботу. Завдяки її старанням я отримав візу Великобританії! Христина дала багато порад з власного досвіду і дуже грамотно підготувала документи, тому не дивно, що мені затвердили візу! Щиро вдячний їй за все! При потребі буду звертатися знову!

 11. Дякую, Ярославе! Гарних Вам поїздок!

 12. Олена сказав:

  пані Христина, скажіть, будь-ласка, як заповнити поле у анкеті про сімейний стан, якщо я офіційно заміжня, але вже 12 років не проживаю з чоловіком, а він живе в іншій країні? Минулого року Ви мені надсилали спеціальну анкету, де було вказано, що ми не проживаємо разом. Дякую

 13. Інна сказав:

  Дуже задоволена роботою пані Христини, відповідальна, досвідчена у своїй справі! Завжди на зв’язку, радила нам як краще зробити, щоб отримати візу( дружини в нашому випадку). Ретельно готувала пакет документів! Дуже Вам вдячна, що завдяки Вам вдалося отримати таку очікувану візу дружини європейця до Великобританії!!!

 14. Марія сказав:

  Дуже вдячна пані Христині у допомозі відкрити візу до Великобританії. Пані Христина дуже привітна,ввічлива і відповідальна людина.Вона не тільки підготовила пакет документів, але й допомогла потім з білетами та хостелом. Вона переживає за кожного свого клієнта.Завдяки їй я побачила країну своєї мрії.Дуже вам дякую

 15. Юля сказав:

  Доброго дня. скажіть, будь ласка, де Ви знаходитесь, бо знайшла адресу Франка 35 та Свєнціцького, 5? І коли до Вас можна підійти на консультацію?

 16. Юля сказав:

  Великий респект Христині за хорошу роботу. Христина детально пояснила які документи потрібні, оперативно підготувала усі переклади, анкети, тощо та дуже швидко віддала готовий пакет, який просто залишалось подати до візового центру. Візу відкрили за 10 днів без проблем (попередньо мова йшла про термін розгляду до 12 тижнів).
  Дякую, Христино, обовязково звернусь до Вас ще)))

 17. Юлія сказав:

  Велике Вам спасибі! Отримала візу у Велику Британію завдяки вашій підготовці документів. Також подяка від брата, якому відкрили візу у ВБ вже вдруге. Дуже подобається із вами співпрацювати! Бажаю успіхів, а вашим клієнтам – побільше віз:)

 18. Ірина сказав:

  Дуже дякую за допомогу в отриманні гостьової бізнес візи у Великобританію. Вдалося зібрати всі документи в короткі строки та отримати темінову візу на п`ятий робочий день після подачі. На цю візу подавались вдруге після відмови 1,5 роки тому. Все ідеально! 🙂 Рекомендую Христину )

 19. Оля сказав:

  Дуже вдячна Христині за таку плідну працю. А попрацювати було з чим після трьох відмов у візі до Великобританії. Завдяки Вам Христино мала чудовий тиждень екскурсій та крутий шопінг. Дякую Вам за терпіння бо часто вилазили по документах якісь нюанси але Ви завжди знали , що мені відповісти і як себе повести в тій чи іншій ситуації по документах. А це свідчить про професійність людини та величезну практику у цій сфері.Жавжди була на зв’язк, дуже позитивна і привітна. Дякую Христино!!! Завдяки Вам збулася моя багаторічна мрія збулася.

 20. Світозар Зівер сказав:

  Вітання всім! В листопаді 2018 планував подати на англійську візу. Сайт посольства і TLC були малопомічними і не дуже зрозумілими. Почав шукати в неті. Зателефонував декільком людям, але відчуття, що мені хочуть допомогти, а не заробити на мені викликала лише пані Христина. І інтуїція не підвела. Зустріч, консультація, необхідний пакет документів і 03.12.18 подача на візу, а 18.12.18 (подарунок на Миколая:)) паспорт з піврічною британською мульти-візою в руках, 22.12.18 літак Львів-Лондон. Жодних проблем. Дуже привітна, професійна людина, розуміє і знає, що робить. Рекомендую всім, хто планує подавати на британську візу. І вдячний пані Христині.

 21. Щиро дякую, Світозаре! Була рада з Вами попрацювати)

Как дать рекламу сантехнику, источник: biz911.net

Залишити коментар