Віза в Англію після відмови

Англійська віза відноситься  до категорії складних для отримання віз. Для того щоб задовольнити всі вимоги Англійського консульства, необхідно правильно заповнити анкету, зібрати необхідні документи, перекласти їх на англійську мову. Щоб процес завершився вдало одних лише бездоганних знань англійської мови замало, треба знати деякі процедурні тонкощі, або як я це називаю – тактичні нюанси. Більшість людей намагаються подавати на візи в Англію  згідно переліку знайденого в інтернеті і зовсім не думають про те як правильно розставити акценти.

Якщо ж відмова у візі у Великобританію вас не оминула – ця стаття для вас.

Для початку виділимо дві основні категорії відмов:

  • Відмова з правом апеляції на даний момент в основному можлива для категорії візи дружини/чоловіка/партнера/, тобто коли йдеться про возз’єднання сім’ї. Але якщо у вашій відмові написано що у вас є право апеляції  (right to Appeal)– то можна сміло апелювати. Хоча тут завжди треба дуже добре подумати чи доцільно апелювати, чи краще ще раз подавати на візу з початку. Складність полягає у тому, що при апеляції вам потрібно доводити що ви були праві, використовуючи усі ті самі документи. Апеляція по візі до Великобританії після відмови клопіткий та відповідальний процес, тому на цьому етапі краще звернутися до спеціаліста.
  •  Відмова без права апеляції – тобто неможлива апеляція у таких типах: туристична віза до Англії, гостьова, бізнес, студентська та інші.  

 

Тут я б виділила ще дві під категорії відмов:

  • Відмови після яких можна забути про Британію. Якщо у своїй подачі на візу ви або ваше агентство використали підроблені документи (довідка з роботи, банківські виписки чи запрошення) то читайте вашу відмову уважно, бо зазвичай у ній вказано про «бан», тобто заборону на подачу на візу аж на 10 років!
  • Відмови які  можна легко виправити – основну кількість відмов які отримують українці можна виправити!

 

Типові причини відмов у візі у Великобританію.

Деякі відмови дають через неправильно вибраний тип візи, чи через купу документів які «не в’яжуться між собою», через відсутність чіткої позиції щодо мети поїздки. Інші через фінансовий стан, відсутність важливих у вашій ситуації документів. Клієнти часто запитують «скільки треба заробляти, щоб відкрити візу?», але не існує фінансового мінімуму, все дуже індивідуально і залежить від правильності оформлення документів і правильного підходу.

 Інколи ми маємо клієнтів які не мають офіційного працевлаштування, отримують зарплату готівкою або взагалі не отримують доходу – але якщо ми можемо довести доцільність причини поїздки, можемо пошукати фактори які свідчитимуть про повернення в Україну, подумати як показати дохід (це дуже індивідуально і залежить від багатьох чинників) то ми маємо візу!

До слова, заможні апліканти, які мають високі доходи та володіють прибутковим бізнесом теж часто звертаються до нас з відмовами. Причина в тому що люди не розуміють логіки англійців при прийнятті рішень і дуже часто легковажно ставляться до процесу. Більшість переймаються за правильність написання англійською в своїх анкетах, а не тим як виглядає їхня ситуація якщо «кинути досвідченим оком» по документах. Якщо ви добре знаєте англійську, гарно заповнили анкету, підготували переклади усіх документів самостійно чи надали завірені агентством, показали свій дохід та все ж отримали відмову, то варто звернутися до спеціаліста.

Як відбувається оформлення візи до Великобританії після відмови у нашому агентстві?

Ми вивчаємо лист відмови (Refusal of a visa), розпитуємо детально про вашу ситуацію та мету поїздки і разом вирішимо чи варто подавати вдруге чи ні. Завдяки досвіду по роботі з відмовами у 90% ми можемо спрогнозувати результат повторної подачі, за умови якщо ви чено розкажете про те що надавали перший раз і погодитеся надати всі необхідні на наш погляд документи.

Ми готуємо анкету, переклади всіх докуменів, розробляємо супровідний лист до імміграційного офіцера на основі вашої відмови, записуємо вас на подачу і чекаємо позитивного результату! Первинна консультація безкоштовна.

Як виглядає лист відмова

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар