Віза в США – з чого починати?

Хто з нас не мріяв  побувати в  Америці?! Декому паморочиться від самої лише думки про Голлівуд, а дехто марить  опинитися перед Ніагарським водоспадом чи Каньйоном. Будь який турист знайде для себе багато цікавих місць, а модники – найкращі магазини.  Фотографії на з видом на Манхеттенн чи з персонажами музею Мадам Тюссо  – справжня знахідка для туристів!

Про те, багато з нас відмовляються від такої можливості побачити Штати лише через складний процес отримання візи в США. Тож я розкажу які  труднощі Вам слід здолати на шляху до бажаного позитивного результату.

Для початку, виберіть тип візи, який співпадає з  цілями Вашої поїздки. Якщо Вам потрібно налагодити партнерські відносини,  Ви є учасником конференції, Вам потрібне лікування, Ви прагнете вдосконалити англійську мову на короткострокових курсах, відвідуєте рідних, чи просто подорожуєте – Вам підійде тип візи B1/B2.

Наступний крок – оцінка шансів. Залежно від цілі  подорожі: якщо відвідуєте родичів, то окрім запрошення, в якому буде вказано що вони беруть на себе матеріальні витрати по Вашій відпустці, необхідно пред’явити фактори  прив’язаності до рідного дому. Довідка про фінансовий стан, нерухомість,банківські рахунки, наявність туристичних віз в паспорті, сім’я – все це підвищить шанси. Подумайте як over counter viagra alternative підвищити свої шанси або зверніться до професіоналів. З допомогою кваліфікованих знавців цієї справи віза в США буде у Вашому паспорті!

Якщо Ви їдете в туристичних цілях, продумайте собі маршрут, забронюйте готель, прорахуйте загальну вартість поїздки. Візовий офіцер розуміє, що подорож до Сполучених Штатів не дешева для простого українця, тому Ваше фінансове забезпечення має бути солідним, хоч би на паперах)

Молодь часто користується програмами з обміну досвідом. А, ще можна вивчати курси англійської мови, що теж дає підстави для відкриття візи на 10 років. Оберіть мовну школу у місті, яке б Ви хотіли відвідати, оплатіть навчання і подавайте на візу. Хочу відмітити що загальні курси тривають лише по 3 години в день.

Всі вище описані цілі для поїздки належать до популярної категорії B1/B2, а це означає що візу відкриють аж на 10 років!  Далі треба сплатити консульський збір – 160$, заповнити онлайн анкету англійською мовою DS160, призначити дату та час подачі і приїхати до Києва на особисту співбесіду з консулом.

Співбесіда може тривати 30 секунд, а може й 5 хвилин. Тут як карта ляже. Добре коли Вам ставлять запитання, тоді можна схилити розмову в потрібне вам русло. Але можна наткнутися на суворого злого консула, який роздає відмови.  Що ж, тоді треба зачекати хоч півроку і можна пробувати ще раз!

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

10 коментарів до запису “Віза в США – з чого починати?”

 1. Тетяна сказав:

  я хочу візу

 2. Софія сказав:

  Скільки коштують ваші послуги на оформлення візи в США?

 3. Сніжана сказав:

  Всім привіт)))хочу висловити подяку директору Visa Consultation Company пані Христині за високий професіоналізм у своїй справі. Віза в США в мене на руках,всім задоволена то ж рекомендую☺☺☺

 4. Галина сказав:

  Звернулась до Христини Гульчій за допомогою оформлення документів для подання в консультсво на відкриття візи в США по запрошенню. Отримала кваліфіковану консультацію, правильне та швидке оформлення документів. Завдяки кваліфікованим діям фахівця я отримала візу в США на 10 років.

 5. Світлана сказав:

  добрий день підскажіть як оформить візу в США хотяби на два місяці в гості

  • Добрий день, Світлано! Вам необхідно заповнити анкету, сплатити консульський збір та пройти співбесіду в консульстві. Для відвідин потрібне гостьове запрошення. Якщо потрібна допомога – звертайтеся!

 6. Віта сказав:

  Доброго вечора.Цікавить віза в США і як здійснюється оплата.Дякую.